Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Amennyiben a kéményseprők...

Amennyiben a kéményseprők kérését (nem súlyos hiba) nem teljesítem a következő ellenőrzésig és figyelmeztetést kapok, meg kéményseprő ipari nyilatkozat kérnek a javításról, az jár plusz költséggel, büntetéssel vagy csak plusz adminisztráció?

Figyelt kérdés

2021. márc. 3. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha cs. házban laksz és nincs ott céged is, akkor nem vagy köteles beengedni őket.

Minden más esetben be kell engedned őket és hatóságként működnek.

2021. márc. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Társasházban lakom, szóval muszáj beengednem őket. Viszont én konkrét tapasztalatra lennék kíváncsi attól, aki már járt így.
2021. márc. 3. 22:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért konkrétumot írhatnál arról a "nem súlyos hibáról"
2021. márc. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én csak azért írtam így, mert tudtommal van az életveszéllyel járó, amit haladéktalanul ki kell javítani, meg van amit csak a következő ellenőrzésig kell valamikor, mert nem súlyos. Egész konkrétan 2/a hibakód volt.

Szóval most nem a konkrét megoldást keresem, csak érdekel, hogy ilyenkor mire lehet számítani. Sajnos elfelejtettem időben cselekedni, utolsó pillanatban érdeklődtem szakinál, de szerinte nem egyértelmű, hogy mit kell tenni, így azt javasolta, várjam meg a következő ellenőrzést. Csak érdekelne, mennyire járhatok rosszul, ha ezt teszem.

2021. márc. 3. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!