Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Irodai adminisztratív munka...

Irodai adminisztratív munka vagy óvodai dajka állás Nyíregyházán?

Figyelt kérdés

Irodai adminisztratív munkát vagy óvodai dajka állást keresek Nyíregyházán.

Keresgéltem álláskereső oldalakon,de mindenhova 1 vagy több éves tapasztalat szükséges, én pedig pályakezdő vagyok. Tudnátok segíteni,hogy hol keresgéljek? Vagy konkrét állást tud valaki?



2021. febr. 23. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Nyíregyházán irodai munka protekció nélkül? :DD


-Egy nyíregyi

2021. febr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Osztom az első választ. Én is úgy szereztem mind2 irodai munkám. Amúgy 219 bruttónál többet ne nagyon várj....
2021. febr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Kihalásos alapon találhatsz. Sajnos itt csak alja munkák vannak ilyen-olyan gyárakban lassan már 4 műszakban.
2021. febr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

#1: Én a munkaügyinek köszönhetően talàltam irodai állást. Rendes interjú volt, nem ismertem ott senkit.

Több mint 2 éve ezen a helyen dolgozok.

2021. ápr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, most pont történt egx ilyesmi nálunk is, viszont olyan ritka az előfordulása, mint a fehér holló.


Én várhattam volna örökké az irodai állásomra ha nem lett volna protekcióm.

2021. ápr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!