Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tudunk csinalni az ilyen...

Mit tudunk csinalni az ilyen gazszerelovel? Kulonallo cirko gazvizmelegitonk es cirko gazfuteskeszulekunk van es a zuhanybol nem folyik a melegviz ismet?

Figyelt kérdés

3 honapja volt nalunk megjavitani a gazszerelo ezt a roblemat es 35 000 huf-ot elkert. Szamlat nem adott. Regota ot hivjuk. Most megint ugyanaz a problema elojott. Kb 1,5 honapja szinten elojott ez a problema es mi oldottuk meg. Semmi koze a dolognak a gazkeszulekhez. A gazkeszulekhez nem nyultuk. Mast szereltunk es ugy oldottuk meg: attol ujra volt melegviz a zuhanyban. (Mert elotte a zuhany melegviz megnyitasakor nem kapcsolt be a bojler. Megint mi szerelhetjuk. Nem az volt a problema ,hogy a zuhanyfej eltomodott.


A gazszerelonk ilyenkor az egesz telet Balin vagy mas egzotikus helyen tolti piheneskepp az ev tobbi reszeben az igy osszegyujtott penzbol.


Fel vagyunk haborodva es szeretnenk elegtetelt. 35 000 forintot elkert a semmiert gyakorlatilag. Most azt mondta egy baratunk ,hogy vizmelegito tisztitast kell kerni a vizes reszen. Ezt a gazszerelonek kellett volna akkor megtenni. Mert ugye o a szakember,neki kell tudnia,mi okozza a problemat. Ugy kell megjavitania,hogy ne terjen vissza ugyanaz a hiba 2 havonta. O szetszedte es tisztitotta a keszulek fuvokait. Akkor jobb lett. De nem sokaig tartott.


Varom az otleteket. Mi kemenyen dolgoztunk ezert a penzert es nem emberek atveresebol kaptuk. Teljesen fel vagyunk haborodva,hogy igy atvertek. Raadasul ez a szerelo jart hozzank mar 15 eve.



#adócsalás #Gazszereles #Nyaralgatas fel evig
2021. márc. 8. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:

"#Adocsalas #Gazszereles #Nyaralgatas fel evig" Ez komoly??? :-)


Persze, Balin nyaral, te jó ég. :-)

2021. márc. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem hívod vissza 15 évig folyton, ha sose végez jó munkát.
2021. márc. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Amikor átadta és fizettetek akkor működött.

Az, hogy több hónappal később nem működik úgy, hogy ti időnként megbuheráljátok a rendszert, ehhez nem sok köze van.


A nyaralgatást sem értem, hogy hogy jön ide?!

2021. márc. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Regota ot hivjuk."


Akkor mi lenne, ha még meg is lennétek elégedve vele?!

2021. márc. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mindentudó99 ***** válasza:
77%
Szóval 15 éve oda jár. Eddig jó volt. Aztán a vìzköves ótvar készüléked kétszer is gondot okoz már mindjárt feljelentenéd. Az nem zavart hogy 15 évig nem számlázott ìgy olcsóbban tudott dolgozni. Nem semmi ember vagy
2021. márc. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én gázszerelő vagyok.

Jó lenne ha végre lenne időm nyarlani menni de min 10 éve nem volt időm.

A lényegre térve:

Ha jól értem egy átfolyó rendszerű

gázüzemű vízmelegítő van.

A zuhanyzóba pedig nem csinál meleg vizet.

-Lehet hogy kicsi a vímyomás?

-Esetleg 1 karos csaptelep van felszerelve?(nem ajánlott)

-Vagy lehet hogy dugulás van a hideg- meleg víz hálózatban?

Magyarázat:

Ha pl. egy régi membrános működtetésű gázkészülékröl van szó akkor ott a gázszelepet a víznek a nyomása nyitja ki, így ha kicsi a hálózati víznyomás vagy dugulás van a rendszerben valahol(pl.készülék elötti elzáró)

akkor nem kapcsol be a gázkészülék.


Ha jól értem csak a zuhanyzóba nincs melegvíz.

Szóval a gázszerelő nem igazán hibás mert ha jól értem a gázkészülék működik más csapolónál bekapcsol.

Bocsánat nem akarom védeni azt az ,,aljas gazembert"

Hibás mert fel kell venni a telefont és el kell magyarázni a megrendelőnek érthetően.

A jó szerelő psichológus is egyben.

Bánni kell tudni az emberekkel és tájékoztatni őket.

Nem szabad hagyni hogy ilyen indulatok keletkezzenek.

Visszatérve lehet más gázkészülék is ott más lehet a hiba.(ez csak egy példa amit el tudok képzelni)

2021. ápr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!