Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi történhetett? Mit kellene...

Mi történhetett? Mit kellene tennem? Volt egy kattanás, majd elment az áram az egész házban.

Figyelt kérdés

Megnéztem a biztosítékokat, azok mind fel vannak még kapcsolva, mellettük közvetlenül egy ilyen van: [link]


Ez le van kapcsolva. Gondoltam felkapcsolom ezt is, de egyszerűen nem akar felmenni. Mintha be lenne akadva, meg se moccan. Tartok tőle, hogy eltörik, ha jobban feszítem.

Hogy lehetne megoldani?


2021. márc. 23. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha leverte a fi relét, akkor első körben próbálj meg mindent kihúzni a konnektorból. Ha utána sem tudod visszakapcsolni, akkor szakit kell hívnod.
2021. márc. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kismegszakítókat kapcsold le. Aztán erősen nyomd fel az fi relét. Nem törik le, de erősen menni fog. Aztán a kismegszakítókat fel. Amelyiknél lekapcsol ismét az fi, azt hagyd lent, más minden fel.

Ahol nincs villany ott lesz a bibi.

2021. márc. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Erős a mechanika, bátran nyomd, nem törik. Azok ilyenek, erős a rugó belül.
2021. márc. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Sikerült úgy, ahogy mondtátok.
2021. márc. 23. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!