Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Baxi Luna Duotec probléma: mi...

Baxi Luna Duotec probléma: mi lehet a baj, ha nem világít a kijelzője, és furcsa hangot ad?

Figyelt kérdés

Sajnos ma este a Baxi kazán (és bojler egyben) furcsán kezdett el zúgni. Nem tudom körülírni, de az biztos, hogy alapesetben, amikor fűt, nem ilyen hangot ad ki.


Hibakódot nem jelez, LED-képernyőjén semmi sem jelenik meg. Az újraindítás gombra nem reagál. Csak úgy tudtam leállítani, hogy kiiktattam az áramkörből.


Holnap tudok szerelőt hívni (este már érthető okokból nem vette fel sem ő, sem a szerviz), viszont ha valakinek lenne ötlete, akkor szívesen meghallhatnám. Hiszen sajnos így éjszaka nem lesz fűtés.



2021. márc. 31. 22:35
 1/1 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Reggel sikerült elérni. Leírom a választ, ha esetleg később valakinek lesz ilyen problémája (bár nem kívánom, sajna drága mulatság a javítás), akkor megtalálja.


Vezérlőpanel-hiba áll fent. A szerelő azt mondta, hogy a legjobb, amit tehettünk, a gáz elzárása és az áramból való kiiktatás. Viszont megcsinálni csak ő tudja, alkatrészre van szükség.

2021. ápr. 1. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!