Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Páralecsapódás okozta vizes...

Páralecsapódás okozta vizes csìk ellen mit tehetek?

Figyelt kérdés
Párlecsapódás vagy esetleg beázás történt a fürdőszobában, ami után egy vizes csìk keletkezett, kb. 2,5 méter hosszú, kb. 10cm széles. Szeretném úgy megoldani, hogy ne kelljen az egész fürdőszobát kifesteni. A neten olyan infókat találtam, hogy lehet megelőzni a páralecsapódást, de arról nem találtam infót, mit lehet tenni, ha a baj már megtörtént.

2021. ápr. 3. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Hol van ez a csík? Függőleges? Vízszintes?


Okozhatja hőhíd is, de lehet oka szigeteletlen vízvezeték is...

2021. ápr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vízszintes a fürdőszoba felső sarkánál indul, majd majdnem a másik végénél jön le.
2021. ápr. 4. 07:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy gerenda akkor szepen kirajzolodik?
2021. ápr. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az nem.A fürdőszoba egyik felső sarkánál indul, majd átjön majdnem a másik sarok végéig.
2021. ápr. 5. 07:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy kepet kerhetunk rola?
2021. ápr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy vizes? Hát az megszárad, és kész.

Itt inkább penész lehet, én azt gondolom. Ha nem sötét a penészcsík, akkor Szavo vagy hasonló szerekkel el lehet tüntetni nagyjából. Előtte, amikor teljesen porszáraz, seprővel menj végig rajta, és utána fújd. Jó büdös lesz. Ha nagyon fekete, akkor csak halványítani tudod, meg átfesteni.

2021. ápr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Persze, képet is örömmel küldök.De itt az oldalon hogy tudom feltölteni?
2021. ápr. 6. 08:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Itt sehogy. Úgy szokás, hogy keresel egy akármilyen képmegosztós oldalt, oda feltöltöd, és a képet ide linkeled. Pl. [link]
2021. ápr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Közben van javulás, elkezdtem festeni,annyi van, hogy többször át kell mennem rajta.


Annyit jó lett volna tudni, hogy páralecsapódás vagy beázáz okozta, mert a biztosító arra hivatkozva nem fizetett, hogy páralecsapódás.

2021. ápr. 7. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!