Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik a legmegbízhatóbb...

Melyik a legmegbízhatóbb benzines fűnyíró motor?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 8. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
A Briggs-et nagyon dicsérik.
2021. ápr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
A Honda.
2021. ápr. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 mindentudó99 ***** válasza:
Briggs vagy Honda. Mindkettő jó. Briggs talán gyakoribb. 20 évet elpöfög simán.
2021. ápr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt mindenféle gépem Briggs motorral, aztán lett egy Hondám is, és rövid idő alatt megszabadultam a Briggsektől. Most minden gépem Honda, szerintem fényévekre van minőségben a Briggstől. Áramfejlesztő, fűnyíró, fűkasza, rota-kapa, még nem volt olyan hogy akár egy év állás után három laza húzásból ne indult volna. Sokkal kifinomultabb szerkezet mint a Briggs, csendesebb, kevesebbet eszik, simább a járása, stabilabb üzem, viszont ez az árán is meglátszik. A Hondában tűgörgős a főtengely, a Briggsben siklócsapágy, meg még ezer apróság, amitől sokkal jobb motor lett.
2021. ápr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is a Hondát szeretem, de mostanában olyanokat olvasok, hogy Kínában nagyon ramaty Hondákat csinálnak a kelet-európai piacra, ezek már nem fognak olyan sokat kibírni, mint a régebbiek. Amit tavaly vettem, az mondjuk jól megy, csak azt nem tudom, meddig.
2021. ápr. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mindentudó99 ***** válasza:
Én mikor 20 után cseréltem a kapán a motort Briggst nem kaptam. Csak Hondát. Nekem pont rosszabb a tapasztalatom vele. Sokkal nehezebben indul. Főleg az évi első indítás.
2021. ápr. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Honda más dimenzió. Nálunk mezőgazdaságban Honda motoros szivattyúkkal öntözik a zöldségeket nyáron a mezőgazdaságban. Van olyan, hogy 12-14 órákat mennek egyhuzamban a Honda szivattyúk, tankolás is úgy meg, hogy másfél óránként töltik bele a benzint, és addig se veszik el a gázt. Van akinek 20 éve megvan, és évi minimum 100 üzemóra megy belejük.

Na hasonlóak a fűnyírók is, dolgoztam Honda fűnyíróval, sokkal finomabban, jobban megy, mint a Briggs. Briggsel én megszívtam, karburátort állítani nem lehet rajta, aztán 4 év utan szét is ment a motorja, először csak kéken füstölt, mert zabálta az olajat, aztan az erő is odalett. Nem szedtem szét, mert úgysem érte meg költeni rá, egy low budget fűnyíró volt, de egyértelműen motorhibás lett. Aztán a mostani MTD-ben is nyilván Briggs van, 3ik szezonja lesz csak, de hidegindításnál már kinyom egy adag kék füstöt ez is. Pedig ez egy drága gép. Úgyhogy nem vagyok elájulva a Briggstől.

2021. ápr. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!