Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vértes Expóra (Tatabánya)...

Vértes Expóra (Tatabánya) érdemes kimenni? Lakásfelújításban vagyunk, állítólag a kiállítók adnak engedményeket. Mi a tapasztalat, megéri elmenni?

Figyelt kérdés
Élelmiszerek is lesznek állítólag, méz, tészta, sajt...ill. dísznövények, jó árban szoktak az ilyesmik lenni, a normál bolti árhoz képest?
2010. aug. 21. 00:36
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tudom,de énis tatabányai vagyok,lehet kinézek jövő vasárnap :)
2010. aug. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég gyenge és egyhangú. Ha jól emlékszem 300 Ft szokott lenni a belépő. Annyit azért megér egy nézelődés, hátha találsz valamit.
2010. aug. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

idén díjtalan belépéssel hirdetik...de 15 km-re lakunk, potyára nem pocsékolnánk a benzint


mik szoktak lenni és milyen cégek?

2010. aug. 22. 00:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Tegnapi vagyok:

Ablakos cégek, fürdőszoba (aki persze nem tud kivinni ezerféle terméket) inkább bemutató és reklám jellegű, bútoros (nem többféle, csak egy), Gyermelyi tészta, dísznövényes (két-három árus) kültéri és szobanövényekkel is, na meg ilyen "Topshop-os" termékbemutatók (turmix, aprítógép stb.), napkollektoros cég, tönkölybúza párnás és gyapjú garnitúrás, masszírozó termékbemutatós. A focipályánál lévő parkolóban pedig az autókereskedők bemutatóautói. Nagyjából ennyi.

Le nem beszéllek, de a lakásfelújításhoz nem sok hasznosat találsz.

2010. aug. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát ez tényleg nudli, ezért nem fogok kocsikázni :S Köszönöm :O)
2010. aug. 23. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!