Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapest agglomerációjának a...

Budapest agglomerációjának a települései miben másabbak mint az ország többi települései?

Figyelt kérdés
Nem tudom meg mondani hogy miért de vmiért vonzódok Budapest agglomerációs településeihez. Mondjuk Gödöllőre járok egyetemre az a város eggyálltalán nem tetszik. De viszont sok olyan agglomerációs település van ami bejön. Biatorbágy, Visegrád, Szentendre, Dunabogdány,Erdőkertes, Budakalász. Ezek a települések szerintetek különböznek a Budapesttől távolabb eső településektől. Ha igen miben? Vajon miért tetszenek nekem ennyire?

2021. ápr. 14. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A jómódú lakosok számában:D
2021. ápr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te tudhatod csak
2021. ápr. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Egyet értek az #1es válaszolóval. Én is ebben a ebben az agglomerációban lakok és életemben egyszer láttam csak rossz arcú embert erre felé. Nagyon sok új család költözik ide, és nem olcsó a telek ahogy olvasom az újságokban (Nyilván nem az Érdi részéről beszélek az agglomerációnak :D)
2021. ápr. 15. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
17%
Semmiben.
2021. ápr. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!