Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Volt már, hogy a környezetedbe...

Kiskutya86 kérdése:

Volt már, hogy a környezetedben rendbe tettél/tettetek valamit még annak ellenére is, hogy senki sem köszönte meg, mégis hasznos dolgot csináltatok? Hasonlóra készülünk

Figyelt kérdés

20as éveinkben vagyunk. Vidéken lakunk és elhívtam egy barátomat segíteni hozzánk. A központban a buszmegálló eléggé el van hanyagolva. Pedig napi szinten 100 ember megfordul ott.

Senki sem tesz semmit. Egy fa ága be lóg az útra, nem látod mikor jön a busz. A váró bódé ablakára egy okádék kárpátia koncertes plakát van ragasztva és semmivel sem lehet lekaparni annyira rá sült tavaly óta. A beton pedig néhol hiányos és kráteres. A kuka meg félig le van szakadva és lóg. Egy pad deszkáit meg illene már lefesteni pár évtizede. Ezeket tervezzük rendbe tenni. Poénos lesz mert ezt mind hajnalban este terveztük és hétköznap. Igazából végig fogjuk szerintem röhögni az egészet de muszály lesz. Mással is volt hasonló sztori? Ami már majdnem röhejbe csapott át? Csak hogy tudjam nem vagyunk egyedül? : D


A házunk elött is a kereszteződésben a kitaposott földes út szélét én tömörítettem be házilag összeszedett téglatörmelékekkel amiket én kopácsoltam össze kalapáccsal.



máj. 14. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyes vagy
máj. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Régebben a közösségekben ilyen emberek csinálták meg a közös tereket szépre, jóra, sajnos ma ez már ritkaság, mindenki azt várja el, hogy valaki más állam, önkormányzat - csinálja meg helyette.

Igen, velem is volt már, hogy kihúzgáltam a gazt, parlagfüvet a buszmegállóban, mert én is allergiás vagyok rá és rengetegen mások is, ráértem, 2 perc volt csak. Szerencsés vagyok mert egy jó lakóközösségben lakhatok, a házak között van olyan rész amit néhány idősebb ember szokott szépen rendben tartani, virágokkal beültetni teljesen maguktól, saját pénzükkel, munkájukkal. Ez és néhány ház előtt a szépen kialakított utcarészek meg sorban hatottak mindenkire és egyre többen csinálják meg a házuk előtti részeket szépre, beültetve virágokkal, igényesen.

Nagyon jó ha ezt megcsináltad és remélem örömöd is leled benne ahányszor ránézel azóta, hogy neked köszönhetően lett szép, rendezett az a hely. Jó lenne ha sokkal többen csinálnának hasonlót!

máj. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy parkolóban félig letört egy nagy tuja ága, elfoglalt egy autóyi helyet, azt levágtam, elvittem, a helyi ilátóhoz vezető úton párszor összeszedtem a szemetet. De nem röhögtem ezeken, azt nem értem mi vicces ebben.
máj. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!