Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy hivják azt a kis kütyüt,...

Hogy hivják azt a kis kütyüt, amivel be lehet jutni a társasházba, ha azt elhúzza az ember az érzékelő előtt és fent meg prüntyög a lakásban?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 16. 17:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, kaptam egy piros 50%-ot amit nem értek :D Ennyi baj legyen :D
2021. ápr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt nem értem, hogy Neked a proxyra zöldet nyomtam, mégsem mutatkozik meg a listán a 100 %. A válaszok valamilyen kulcs szerint átlagolva vannak talán?
2021. ápr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
75%
Hát nem tudom már
2021. ápr. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Piros kör = nem hasznos a válasz

Zöld kör = hasznos a válasz

Szürke kör = semleges a válasz


A benne lévő százalék pedig azt jelenti, hogy az értékelő hány százalékban ad hasznos válaszokat.

2021. ápr. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Thanks! És azért is, hogy a kérdésre helyen adott "proxy" válasz nem volt helyes valami véglény szerint. :D
2021. ápr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Azt a kis kütyüt, amivel be lehet jutni a társasházba, ha azt elhúzza az ember az érzékelő előtt, azt RFID-kulcsnak hívják.

Vagy közelítőkulcsnak, azaz: proximity key-nek.

2021. ápr. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
74%

"proxy" válasz nem volt helyes valami véglény szerint"


Én nem pontoztam itt senkit le még, de megjegyzem, hogy a proxy teljesen mást jelent.

Úgy, mint pl.: Proxy szervert az emberek 99,99-százalékánál.

Tehát érthető, hogy miért lett az elsőnek válaszoló véglény lepontozva.

2021. ápr. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
86%
Kellér Dezső híres humorista használta először a "magánszektor" kifejezésre a "maszek" szót. Ez ma már bement köztudatba. Ez van a "proxy"-val is. Senki sem ragaszkodik a "proxymity key" kifejezéshez, hanem egyszerűsít "proxy"-ra. Akár ne is említsük a most divatos szavakat, mint: vki, vhol, vmi...
2021. ápr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
74%

"... hanem egyszerűsít "proxy"-ra. ..."

Teljesen igazad van, de azért gondolni kell az "egyszerű" emberekre is. Ami itt "gyakori". És egy olyan ember nem fog releváns találatot kapni csak úgy a proxyra rákeresve.

2021. ápr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

14

"A benne lévő százalék pedig azt jelenti, hogy az értékelő hány százalékban ad hasznos válaszokat."

Ezt vagy elírtad, vagy nem jól tudod.

A % azt jelzi, hogy az értékelő hány %-ban értékel a többséggel megegyezően. Itt a lepontozó 50 %-ban, vagyis ezek szerint ötletszerűen nyomogat zöldet meg pirosat, el se olvasva, vagy fel se fogva. A pontozottak értékelésébe is belejátszik a pontozók értékelése, hogy hány %-ban lesz hasznos az értékelt válaszuk. Ha egy 50-es értékelő nyom pirosat, egy 80-as meg zöldet, akkor a két válasz átlaga nem 50 % lesz, hanem több. (Én se tudom, mennyivel, de talán 54-55 % körül.)

2021. ápr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!