Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nagyon rosszul érzem magam,...

Nagyon rosszul érzem magam, nyomaszt az otthonom. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Heten élünk egy 100 négyzetméteres lakásban, plusz van egy 10 négyzetméteres kisszoba az udvaron, abban alszzik anyu, egy 19 négyzetméteres szobában alszanak a nagyzsüleim, egy 10 nm-es szobában a dédnagyanyám, egy 20 nm-es szobában én a tesóimmal.

Frusztrál. Vörös a fal, két íróasztal van bent, tele van dobozokkal, egy emeleteságy van, egy kihúzható ágy, egy kisebb foterlágy 3 komód. UTÁLOM!! Ahhoz nincs hangulatom hogy bemenjek, irritál ez a színű fal nagyon, összenyom. Két éve van így,egyszerűen kikészít. És nincs alkalmam hogy kivágjak néhány cuccot, mert nem az enyém ugye. Ideges leszek a szobától. Mit tegyek? Kérlek segítsetek:(


2010. aug. 23. 08:59
 1/6 anonim válasza:
Minnél hamarabb költözz el, vagy rendezzétek át a szobát, festés ilyesmi..Sok sikert!
2010. aug. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy festés/tapétázás biztosan sokat javítana az összképen. Kisebb/nagyobb átalakításokkal meg lehet oldani a dolgot.
2010. aug. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem engedik megcsinálni, mert sokba kerül. :(

Már azon gondolkodtam hogy megfogom magam és saját pénzből megveszem a festéket és megcsinálom annyira undorító ez a szoba.

Köszönöm a válaszokat!

2010. aug. 23. 09:13
 4/6 anonim ***** válasza:
ha van pénzed bátran megcsinálhatod,de előtte ha lehetséges ezt beszéld meg a szüleiddel !Ha nem engedik meg,akkor ha van nagy akaraterőd és képes leszel elviselni azt esetleg,hogy utána nem fogják jónéven venni...akkor vágj bele
2010. aug. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elhiszem, mert Nekem is mindig nagyon sokat jelentett a kornyezet, a szinek , a rend stb.

Eppen e miatt mar En festettem, jelenleg mar a sajat hazamban tettem ugyanezt, es nem nagy dolog.

En pl. megvartam mig a parom "elutazik" valamerre, s irany gyorsan Neki alltam festeni, mivel a kavebarna szint, illetve a sotet szinek idegesitenek, a vilagos viszont nyugtato hatassal van ram, igy atfestettem.

Azt a "raktart" is megkellene szuntetned, mert borzalmas lehet!

A sotet szinu falat; eloszor lekell festeni egy feher alapozoval, s aztan szaradas utan mar mehet is ra az a szin, amit Te szeretnel.

Ha netan van repedes stb. ahhoz veszel 1 dob. javito gipszet, s festes elott ezt kijavitod.

De itt a gepen beirod, Google, s mit szeretnel es segitseget kapsz,

En most javitom a burkolast, mivel sokba kerulne, igy ezt a segitseget veszem igenybe, mivel leirjak, hogy kell elvegezni, igy csak az anyag kltg. kell. fizetnem.

Kivanom, hogy sikeruljon, es allj Neki, mert megeri!

2010. aug. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöma válaszokat :) festés most kimaradt de sikeresen csináltam helyet a szobában :) teljesen áttologattuk a bútorokat ^^
2010. aug. 23. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!