Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » LED lámpa ha kiégett igaz,...

LED lámpa ha kiégett igaz, hogy nem lehet megjavítani ?ledet venni bele

Figyelt kérdés

Rabalux Lucas LED mennyezeti lámpa a neve

Képet Nemtudok betenni ide de fehér egyszerű kör alaku lámpa.


2021. máj. 18. 20:20
 1/6 A kérdező kommentje:

Szét szedtem de nincs benne izzó.

Így vettem a lakást hogy ez volt fent.

2021. máj. 18. 20:21
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Manapság mindent meg lehet oldani. Nem szeretem a ledet, pont ezért, mert pl kiszámíthatatlan és kérdéses a cserélhetőség.
2021. máj. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nő vagyok sajnos nem is igen értek az ilyesmihez, engem totál meglepett,hogy nem izzó van benne. Ugyanilyen küllemű lámpám volt és abban izzó volt ufó lámpa.
2021. máj. 18. 20:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem "izzó" van benne (ebben az árkategóriában kb semelyik ledes lámpában sincs) akkor kuka, vegyél újat. 4-5ezer forintért lehet hasonló lámpát kapni. Lehet javítani, de ez nem az otthoni kiveszem-beteszem javítás, valószínűleg forrasztani is kéne. Inkább cseréld le az egészet, olcsóbb lesz.
2021. máj. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem, 2790ft ez a lámpatest amibe bele van építve a LED fényforrás, ergo nem, vagy csak macerásan cserélhető benne a LED panel, ami anyagilag egyáltalán nem érné meg még házilag sem.

Egyszerűbb venni valami E27 foglalattal rendelkező hasonló "ufó lámpát" 1000 forintért, majd további 1000 forintért venni hozzá egy 12-15W-os E27 LED fényforrást.

2021. máj. 19. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy nem “izzó” hogy nem a hagyományos villanykörte hanem egy led szalag volt benne.
2021. máj. 19. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!