Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hanyadikon laktok Panelban? E...

Hanyadikon laktok Panelban? Előnyöket, hátrányokat is kérnék! :)

Figyelt kérdés

2021. máj. 25. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van lift akkor minél feljebb annál jobb. Kevesebb utcazaj, több fény, jobb kilátás, kevesebben járnak át a szinteden.
2021. máj. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer laktam pár hónapig. Többet nem szeretnék csak ha nincs más megoldás. Csakis a legfelső emeletre mennek. Gyűlölöm amikor felettem lakók minden zaját hallom.
2021. máj. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Legfelső szinten ahol nincsenek felettem. Egyszerűen onnan jönnek át legközvetlenebbül a hangok és őrjítő amikor a szomszéd dübörög a fejed felett egész nap.
2021. máj. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja bocs, azt írtam le hol laknél :D


Most 4. emeleten. Ami előny, hogy viszonylag kellően magasan van, nem közvetlen az ablak alatt jönnek-mennek. Relatív kilátás is van, nem naporáma, de nem is vészes. Illetve ez még az a magasság, amit kényelmesen megtesz az ember lift nélkül is.


Hátrány, hogy az utca zaja ide is nagyon felhallatszik, illetve körülöttem "élnek" ebből főleg a felső szomszéd a zavaró.


Illetve ha bárki bárhol felújít akkor azt úgy hallod, mintha a szomszéd fúrná a falat. Én már épp szólni akartam a felső szomszédnak, de kiderült, hogy az elsőn fúrtak...

2021. máj. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Első. Előny: nincs Hátrány: Van egy nagy húsüzem alattunk, élhetetlenné teszi a lakást. Öngyilkosságon gondolkodom.
2021. jún. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tizediken laktam.

Egész jó volt,bár az első héten kb az ablakon nem mertem kinézni közelről.

Amúgy tetszett a kilátás mikor már megszoktam.Kis túlzással látni lehetett,hogy mikor rakják ki a friss stanglit a Lidlben 😀

A liften kívül nem volt sok zaj, szúnyogot évek alatt sem láttam.

Klíma nélkül nem értem hogy bírtuk évekig.

A nyár az nagyon durva.

2021. aug. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!