Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A postás/futár hogy találja...

A postás/futár hogy találja meg az ilyen lehetetlen címeket?

Figyelt kérdés
Három hónapja költöztem, és csak most tűnt fel, hogy milyen fejetlen a számozás az utcámban. Az én házám 119es, az előttem lévő szomszéd 99, az utánnam lévő pedig 133. Velem szemben 88, mellette pedig 68,aztán 114, 54, 148. Semmi logika nincs az egészben, csupán az, hogy van páros-páratlan oldal.

2021. jún. 5. 16:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
GPS, ha-ha. Azok 3.felek által készített térképszolgáltatók térképeit használjak, azok meg olyanok, amilyenek. Pl a HERE és a Google térképek sokszor elég ramatyok házszám tekintetében. Általában a 2 sarok 2 házszáma van csak meg nekik, a többit meg egyenletesen elosztják közötte. Ami 10%-ban, meg városszéli kivezető utaknál, ahol még mindenféle elszórt ingatlanok vannak, garantáltan hibás lesz. Egyedül az OSM házszámaiban lehet 99,9%-osan megbízni, már ahol egyáltalán van benne.
2022. márc. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!