Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Elképzelhető hogy a bútoromat...

Elképzelhető hogy a bútoromat elviszi valaki, ha én nem tudom szétszerelni?

Figyelt kérdés
Harmadik emeleti két szobás lakás. Lépcső van, lift nincs. Én, nem olyan ügyes nő. Tervezek egy lakásátrendezést, ezalatt eladnék néhány bútort, pár nagyobbat is, mint emeletes ágy, vagy 3ajtós szekrény. Úgy gondoltam, majd felteszem a vaterára 1 forintért, és valaki elviszi, akinek megéri DE én nem tudom szétszerelni, levinni vagy ilyenek. Viszont minden darab IKEA-s tehát elvileg szét lehet szerelni, gondolom vannak olyan emberek akiknek ez megy. Mit gondoltok ez így oké? Vagy hogy szokták ezt megoldani?

2021. jún. 9. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden bútort szét lehet szerelni, nemcsak az ikeásat. Aki ért hozzá, hamar szétkapja, csak írd bele a hirdetésbe, hogy szétszerelni a vevőnek kell, abban nem tudsz segíteni. Hidd el, lesz rá, aki bevállalja.
2021. jún. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Én is adtam el így. Odaírtam, hogy szerelésben, szállításban nem tudok segíteni. Jöttek, szétkapták, vitték. Ha jó az ár, elviszik :)
2021. jún. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha javasolhatom ne 1 forintért add el. Főleg "Orkok" fognak jelentkezni, akiket nem biztos hogy jó ötlet beengedni a házba...

Jelképes áron hirdess inkább.

2021. jún. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
És inkább Marketplace-n, ott valamennyire le tudod ellenőrizni, ki a jelentkező.
2021. jún. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt kell beleírni a hirdetésbe:


"A bútorok egy harmadik emeleti lakásban vannak, lift nincs. Az elszállítást és szétszerelést a vevőnek kell megoldania"


Így nyilván csak azok fognak jelentkezni, akiknek ez nem probléma.

2021. jún. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!