Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hány fok van most panelban és...

Hány fok van most panelban és hanyadik emeleten?

Figyelt kérdés

Természetesen csak azoknak szól a kérdés akik nem használnak légkondit. :D

(Eredetileg értelmesebben volt megfogalmazva a kérdés, de úgy nem engedte át.)



2021. jún. 18. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Másodikon 22-24°C. É-D fekvésű, nappal az északi oldalon van nyitva az ablak, éjjel a délin, vagy kereszthuzatot csinálok. Idén 24°C-nál még nem volt több. De a legnagyobb hőségben sem szokott 26°C-nál feljebb menni.
2021. jún. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Huzamosabb ideig tartó kemény hőségben (35° fölött) akár a 32-33 fokot is elérheti nappal a szobák hőmérséklete.


Most éppen 26 fok van a lakásban, késő délutánra pedig eléri a 28 fokot. Néhány nap múlva a maximum hőmérséklet felkúszhat 30 fokra is (amikor kint 35° lesz).


A 2. emeleti panellakásban az összes ablak nyugatra (kicsit délnyugatra) néz, így a kereszthuzat nem igazán kivitelezhető.

2021. jún. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
3.emelet Tegnap délután 5-kor 28,1 fok volt legalabbis a nappaliba, oda délelőtt süt be a nap. Hálóban lehúzom a redőnyt napközben, így ott hűvösebb van, oda délután süt be a nap.
2021. jún. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Most 26, még megy feljebb, mert nyugatra néz 2 szobánk 4-4m faltól falig ablakkal.
2021. jún. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mi most az elsőn lakunk és 24°c-fog van de rengeteg panelban laktam már pl:laktam egyszer az 5.-en és az főbérlő sz*rt a klímára és 32°c-fok volt nyáron! De laktam már a 10.-en panelba ott volt klíma úgy meg elviselhető volt!
2021. jún. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!