Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Második hete nem viszik el...

Második hete nem viszik el teljesen a szemetem. Persze mindig ugyanaz a zsák egy régi fotelt szedtem szét szivacsdarabok, kárpit ennyi van benne. Én vagyok a bolond és ezeket nem lehetne a kommunális szemétbe dobni? akkor mégis hova?

Figyelt kérdés
2021. jún. 24. 11:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem háztartási hulladék, lehet ez az oka. Mérget ne vegyél rá! Nem tettek rá matricát, amin szerepel az oka?
2021. jún. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ürítés utan dobd a kukába,aztán majd rá a háztartási hulladékot,észre se veszik.
2021. jún. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Semmi. Oké nem háztartási aláírom de akkor legalább tényleg lenne valami tájékoztató hogy na ide dobd te állat. Ezért és ezért nem vittük el.
2021. jún. 24. 12:20
 4/15 A kérdező kommentje:
Második válaszoló ezt tettem és belemásztak ezek szerint de most már a következő apródarabokba fogom ollózni és külön kis zsákokba elosztogatom. Nem ezért fizet az ember.
2021. jún. 24. 12:23
 5/15 anonim ***** válasza:
13%
Dobd a szomszédéba.
2021. jún. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"Nem ezért fizet az ember." - a háztartási hulladékért fizetsz. Az ócska bútor nincs benne. Sem részben, sem egészben.

Hulladékudvarokban le lehet adni.

2021. jún. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"de akkor legalább tényleg lenne valami tájékoztató hogy na ide dobd te állat. Ezért és ezért nem vittük el."

Ha ott hagyják, az a tájékoztatás! Ebből le kellett volna szűrnöd. Mindenhol így csinálják. A kukások nem fognak minden háznál cetliket írogatni, hogy mit szabad kitenni és mit nem. Utána tudsz olvasni akár neten is. Végzik a dolgukat. Amit nem vehetnek el, azt nem fogják.

2021. jún. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehetne tájékoztató a közembernek, de rendeletek, jogszabályok vannak erre, azok meg nyílvánosak.
2021. jún. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mindenkinek hasznos volt a válasza legyen szép napotok. Természetesen a szomszéd kukába nem fogom dobni. #7 Nem így szűrtem le ezt a tájékoztatást azt gondoltam túl sok szemetem volt (zárható volt a teteje) de ennek láttam be. Egyáltalán nem nézem le ezeket az embereket. A cetlizést meg szerintem egy egyszerű tájékoztatóval meglehetne oldani amit a kukára ragasztanak.
2021. jún. 24. 13:11
 10/15 anonim ***** válasza:
Persze az nem ártana, mert ha még EWC kód is van raj, azt egy átlag ember nem fogja tudni mit takar.
2021. jún. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!