Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Második hete nem viszik el...

Második hete nem viszik el teljesen a szemetem. Persze mindig ugyanaz a zsák egy régi fotelt szedtem szét szivacsdarabok, kárpit ennyi van benne. Én vagyok a bolond és ezeket nem lehetne a kommunális szemétbe dobni? akkor mégis hova?

Figyelt kérdés
2021. jún. 24. 11:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A matricát én említettem.

Egyszer találkoztam vele, a pontos tartalmát nem ismerem. Nem kézzel írott volt, hanem nyomtatott. Azért gondolom, hogy a nem elszállítás oka lehetett rajta, mert reggel kint volt egy csomó kuka az utcán.

Délután többségük üres volt, néhány nem. Ezeken mind volt ilyen cédula. Mielőtt kérdezné valaki: onnan tudom, hogy üresek voltak, mert nyitott fedéllel tették le a szemétszállítók. A cédulásak meg csukva voltak, kicsit felemelkedve a telítettségtől.

2021. jún. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
40%

Szerencsétlenek mennek egész nap mint a mérgezett egér, te meg kékvérű plebs elvárnád, hogy szépírással, két tanuval hosszú novellát írjanak neked arról, hogy mi volt a kukában amit nem kellett volna beletenni. Mindezt pántlikás, illatos borítékban hagyják a kuka tetején csak neked!??!

Az ilyen ostoba, kihaénnem, énadózok ők dolgozzanak nyomorék hozzáállás miatt nem fogjuk sosem utolérni a környezevédelem terén a mi kis laborunkat Ausztriát.

Ott edukálják a népet és igény is van az emberekben, hogy ne így viselkedjenek!

2021. jún. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Ne legyél már ennyire béna.

Fogadjunk, hogy elvisznek bármilyen szemetet!

Mindössze tegyél a kukdra két doboz hideg sört, ha már közel vannak.

2021. jún. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
*kukádra
2021. jún. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
#12 Mivel nem foglalkoznak a válaszoddal muszáj vagyok én. Olyan szinten körbelőttél az emberi analíziseddel hogy csak azt kívánom neked legyél egészséges és tartsd meg a jó szokásod máshol is, ne add tovább ezt az „emberi értékrendet” és maradj mindig ilyen. Kétlem hogy van rá lehetőséged mert akkor nem lennél ilyen frusztrált marha. :)
2021. júl. 1. 04:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!