Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Google, acccount "zsarolás",...

Google, acccount "zsarolás", most érkezett hogy 12 nap múlva törlik a fiókomat ha nem állítom be helyesen a születési dátumomat. E(valószínűleg anno nem adtam meg) Az alábbiakat kérik ehhez. Lsd. lejjebb. Ez KOMOLY? Hitelkártya? Személyi?

Figyelt kérdés

Születési dátum módosítása

Szükséged lesz hitelkártyára vagy államilag kibocsátott személyazonosító igazolványra


Joga van Googlenek ehhez?

Le vagyok döbbenve!



2021. máj. 19. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a google kérése, hanem valami adathalász.
2021. máj. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy bedőlj neki, egy adathalász.
2021. máj. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
S ez mégis hol érkezett neked?
2021. máj. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg, hogy hova mutatnak a linkek az emailben. Fölé mozgatod az egérmutatót, nem kattintasz rá, hanem megnézed, hova mutat.
2021. máj. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
66%
A Google kérhet ilyet ugyanis a korhatáros videóknál kérik a személyidet LEFOTÓZVA A FEJEDDEL EGYÜTT. Ha a link ahogy előttem írták nem google.com akkor kamu (nekem annó volt ilyen az a googla.com címre mutatott)
2021. máj. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
vagy lehet a link címe google.[akármien régiójelzés]
2021. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!