Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ciki mobilházban élni?

Ciki mobilházban élni?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk vennék egy telket és egy kisebb mobilházat az ciki lenne, ha így élnék?
2021. júl. 11. 11:37
1 2
 1/11 L.. István ***** válasza:
86%
Nem, már miért lenne az? Ismerek ilyet.
2021. júl. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Az 1-es hozzászólóval maximálisan egyetértek.Nekem is vágyam egy kis mobilház,szépen,praktikusan berendezve.
2021. júl. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

1.) Ki nem szarja le mások véleményét. Senkinek semmi köze más életéhez.

2.) Nem oviban vagyunk, hogy ez meg az ciki legyen. Aki így gondolkodik, azzal nem érdemes tartani a kapcsolatot, mert nem normális.

3.) Ameddig a nyugati árak mellé balkáni fizetések társulnak, nem gondolom, hogy ciki lenne. Nem mindenki akar 40 évig lakáshitelt fizetni egy rohadt panelért vagy kertesházért. Magyarországon betegesen nagy jelentőséget fordítanak az emberek a saját ingatlannak.

2021. júl. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Ja és a Kádáros öreglányok, bányász feleségek könnyen magyaráznak. A mai világban ők sem jutnának olyan könnyen házhoz, mint annó.
2021. júl. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

En siman laknek mobilhazban ha nem lenne hazam.

Magyarorszagon nincs sok de Amerikaban gyakran lehet latni mobilhazakat. Inkabb laknek ebben mint megegyszer apartmanban. A szigetelesuk nem tul jo, viszont nincs kozvetlen szomszedod mint a lakasoknal

2021. júl. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 mindentudó99 ***** válasza:
Te tényleg azzal foglalkozol hogy más mit gondol?
2021. júl. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Fél, hogy megszólják a parasztok a fészbúúkon...
2021. júl. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Valaki szerint a vályog is ciki, falun élni is, tyúk szr.ba lépni, én meg lesz.rom, hogy ki mit mond rá. Szerintem sokkal gázabb az, hogy lassan már a reggelit is gép viszi az ilyeneknek az ágyába, ezzel is igazolva az életképtelenségüket, tisztelet a kivételnek.
2021. júl. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 sadrok válasza:
Ma délután jártam egy majdnem kész 18 nm-es mobilházban.Kettő ilyet összerakva 36 nm-en ellehet lakni+terasz. Egészen más életérzés benne lenni, bár fiataloknak könnyen eltudom képzelni. Én már elmúltam 60, most jött rám, hogy lejöjjek a 4. emeletről, és... nem sok lehetőségem van, vagy egy kicsi mobilház+kicsi telek, vagy egy felújításra szoruló udvaros vályog házrész... döntenem kéne, és nem tudok :-) Nincsenek extra igényeim, egyszerűség, tisztaság, levegős terasz, 1-2 fa, virágok. De nagyon nyűgös tudok lenni, ha melegem van, vagy fázom. És ebben a mobilházikóban most alig kaptam levegőt... a kivitelező is mondja, hogy hűtő-fűtő klímát ajánlatos beszerelni. A fia egy 27 nm-esben lakik, ha mosnak, rezeg a padló... szóval... ezek után piszok nehéz döntenem....
2021. júl. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mert az nem gázabb ha 40 évre hitelt veszel fel? Nagyon korrekt kis házakat lehet venni és csak megsúgom Elon Musk is egy mobilházban él, igaz, hogy a spacex központja mellett ahonnan a rakétái az űrbe mennek, de az mellékes.
2021. júl. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!