Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nincsen küldeményazonosító...

Vörös98 kérdése:

Nincsen küldeményazonosító száma a nemzetközi csomagomnak, a Posta nem add ki róla információt?

Figyelt kérdés

Olyanban szeretnék segítséget kérni vagy tanácsot, hogy rendeltem több könyvet Angliából, július 1 előtt mindig megérkeztek 10 nap alatt, most már több, mint 2-3 hete történt a rendelés. Nincsen küldeményazonosítója, írtam a könyvesbolt ügyfélszolgálatának, mondták, hogy nem tudnak azonosítót adni és a Posta pedig semmilyen információt nem ad, hogy mi a státusza a küldeménynek, mikor kezdődne a vámkezelése.


Más, aki július 1 előtt rendelt olyan terméket, aminek nem volt azonosítója, milyen tapasztalatai vannak, milyen gyorsan vették fel vele a kapcsolatot, illetve először kapott egy import árú nyilatkozatott, vagy e-mail/sms-t kapott?


Köszönöm előre is a válaszokat!



2021. júl. 12. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Még az azonosítós is lassú. Vámolás után 1 hete ismét a kicserélőközpontban van.

Ha nincs telszám, email rajta, akkor levelet várj, ami még lassúbb.

2021. júl. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BlackSword ***** válasza:
Na most nem tudom az angoloknál hogy működik, de idehaza bizony tudnak a boltok/webshopok csomagazonosítót mondani... kicsit gyanús, hogy neked nem tudtak...
2021. júl. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2: A legolcsóbb csomagtípusként adják fel, ami nem tartalmaz csomagazonosítót.
2021. júl. 22. 10:36
 4/4 BlackSword ***** válasza:
Nincs olyan csomag, aminek nincs azonosítója... Magyarországon is csak a közönseges leveleknek nincs, minden másnak van...
2021. júl. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!