Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyek a szép, tiszta, rendeze...

Melyek a szép, tiszta, rendezett utcák Gödöllőn és Isaszegen?

Figyelt kérdés
Ahol nincs kutyakaki, sör, szemét és vizelet a házak tövében és a járdán, hajléktalanok, stb. Ahol kulturált lakók vannak.

2021. júl. 22. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hol van sör az utcán?
2021. aug. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Isaszeg nagyjából akkor kizárva, de az én véleményem több, mint 2 év távlatából ez. Ha van itt isaszegi, kiváncsi vagyok a véleményére.
2021. aug. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2: Miért zárod ki?
2021. aug. 7. 00:57
 4/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


"Ahol nincs kutyakaki" Nos, Isaszegen a kutyakakit nincs idő észrevenni és mérgelődni rajta,mert a kóborkutya falkák elől nem győzöl menekülni, örülsz, ha hazaérsz.


"sör, szemét és vizelet a házak tövében és a járdán" Na, hát azt gondolom ez a leginkább széleskörű probléma Isaszegen, biztosan nem MINDEN utcában, de gyakori probléma

"hajléktalanok"


Hajléktalanokról nem tudok, hogy lennének Isaszegen, de van egy mélyszegény rétege a lakosságnak, akik bizony megkeserítik az ottani életet.


"Ahol kulturált lakók vannak" Erre csak annyit mondanék: Tisztelet a kivételnek....


Röviden összefoglalva: leginkább azok tudnak ott élni és azok elégedettek az ottani körülményekkel, akik ott nőttek fel, ismerik és megszokták a rendszert, szokásokat.

2021. aug. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Mennyit laktál ott? És vannak előnyösebb részei?
2021. aug. 7. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!