Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Panelban a felettünk lakó...

Panelban a felettünk lakó folyamatosan eláztat. Hogy lehet rábírni, hogy ne tegye?

Figyelt kérdés
A felettem lakók elhanyagolt terasza/loggiája felől, ha nagyobb vihar van a szobánk elázik, mert a panel repedésein keresztül leszivárog hozzánk a csapadékvíz (meg egyébként sokkal kisebb mennyiségben de az alattunk lévő szintek is áznak). Mit lehet tenni, hogy a lusta, közömbös, cinikus felettem lakó végre kezdjen valamit lepusztult loggiájával, hogy ne ázzunk miattuk? Előre is köszönöm szépen a segítséget!

2021. aug. 10. 07:30
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Feljelented
2021. aug. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

Ha én lennék ilyen helyzetben, akkor a réseket purhabbal nyomnám tele. Persze nem akármilyennel, olyan kell ami kőkemény lesz, és vízálló.


A panasz, feljelentés, rábeszélés felejtős, ne szólj neki(sem) és ne mond el senkinel, milyen megolgést alkalmaztál.


A tömítőanyagot sem mindegy hol eszed. Mert zömében senki nem ért hozá. Előbb az internet,naztán vásárlás. A sziloplaszt nem jó, idővel leválik.

2021. aug. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
2-es vagyok...bocs a sok elütésért..
2021. aug. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
De varj,kulso homlokzat hiba az nem a lako hibaja,ami kivul van. A tombbiztositas allja is,nem?
2021. aug. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2-es válaszolónak: köszönöm szépen. Igen láttam az elírásokat, de úgy is olvasható köszönöm a segítséget.


3-as válaszolónak is köszönöm észrevételét, igen a külső homlokzat hiba az társasházi ügy, viszont a loggiára azt mondják hogy a lakóé... De ha a lyuk, repedés a külső homlokzaton van és a loggián jelenik meg akkor az nem tudom hogy a lakóé vagy a társasház ügye úgy?

2021. aug. 13. 16:18
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Polgári pert ráakasztasz ,majd megtudja a magyarok istenét
2021. nov. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet és a választ. :)
2021. nov. 18. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!