Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A tükörfólia mennyire "hiteles...

A tükörfólia mennyire "hitelesen" helyettesíti a rendes tükröt?

Figyelt kérdés
Ruhásszekrény oldalára szeretnék tükröt tenni, és a fólia tűnik a legkézenfekvőbbnek. Olcsó, és feltenni is egyszerű, szemben a tükörrel. A kérdés csak az, hogy mennyire lehet észrevenni, hogy nem rendes tükör? Mennyire torzít, mennyire adja vissza egy igazi tükör képét?

2021. aug. 14. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szekrény oldalán teljesen használhatatlan lesz. Nem elég sima hozzá.
2021. aug. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bemész egy autósboltba, és kéred a legkisebb méretű tükörfóliát. Otthon a leírásnak megfelelően ügyesen felragasztod a szekrény oldalára..és ennyi.

Eggy próbát mindenképp megér.


Én ezt ablakra ragasztottam. Tökéletes. Az biztos, hogy nem belga tükör, de a célnak pont jó.

2021. aug. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fóliában látszani fog a fa alap struktúrája, ezáltal torzítani is fog. Ez csak úgy küszöbölhető ki, hogyha üvegre ragasztod. Akkor olyan lesz mint a tükör. A belátásvédő fóliáink pont ilyen, ezüst - reflektív hatásúak.


Thomy

2021. aug. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazából a szekrény nem rendes fa, hanem valami préselt lemez lehet, bevonva egy fa mintás műanyag lappal, ami így kézre szinte teljesen sima, de nem tudom, hogy ez mennyire torzítaná még így is a matricát.
2021. aug. 15. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!