Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van e értelme 2.5 órán át...

Rudolfo kérdése:

Van e értelme 2.5 órán át mosni ugyan azt a ruhát ugyan azon hőfokon vagy elég az 1 órás program ugyan azokkal a paraméterekkel?

Figyelt kérdés
Esetleg valaki tudna belinkelni egy oldalt ahol ezt leírják? Mert lakótársam folyamatosan 2.5 órás programot használ napi 2-3 szor is néha és már elegem van, hogy mi meg nem tudunk mosni miatta mert egy paraszt...

2021. aug. 19. 11:20
 1/10 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

Mit mos minden nap 3x 2,5 órán keresztül?

Annyi szennyes a világon nincs.

2021. aug. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire szennyezettek a ruhák amiket mosni akarsz. Egy mezei izzadtság kijön a rövid program alatt is. Ha beszáradt foltok vannak, azt sokáig kell mosni.
2021. aug. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit lehet mosni ennyit minden nap? A legjobb az lenne ha beosztást csinálnátok, ki melyik nap mos.
2021. aug. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam lakótársak mellett alap szabály volt, hogy mindenki egy kört moshat egyszerre, pont azért, hogy a másiknak is jusson idő rá.


Átlag ruhára meg felesleges a hosszú program. Megkockáztatom, hogy a ruhák többségének elég egy rövid 15-20 perces gyors program is.

2021. aug. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

Nem tudom mi mennyire normális, de én is 2-3 órás programot használok.


Külön fehér, külön színes, külön ágynemű, külön fehérnemű, külön fekete, külön kényes.


Anyám mindig fogja a fejét ettől. Bizony, így nekem is néha egész nap megy a mosógép mire a végére érek. Nem beszélve a szőnyegekről (kutyás lakás), függönyökről.


Én igyekszem változtatni, és persze nem is élek lakótársakkal...


Csak annyira válaszoltam, hogy igen, lehetséges ennyi szennyes, ha valaki kicsit háklis.

2021. aug. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Általában 1 órás programot használok, viszont azt ha lehet,pl melóspóloimnál akkoe 60 fokon.
2021. aug. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A villanyszámlát meg az esetleges gépjavítást is ilyen arányban álljátok?

Aligha. Akkor tegyetek magatok közt rendszert.

2021. aug. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a jó eget most NAPONTA 3x?
2021. aug. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt írta, hogy "napi 2-3-szor is néha"


Megcsúszik néha a mosással.

2021. aug. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
45%
Ismerek olyan nyugdíjas nénit, aki bérmosást vállalt mert kevés a nyugdíja. Valószínű ezért megy egész nap a mosógép.
2021. aug. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!