Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen gamer/irodai széket...

Milyen gamer/irodai széket ajánlanátok, aminek van karfája, és 200 kg a teherbírása?

Figyelt kérdés
Szeretnék majd egy új széket vásárolni magamnak.

2021. szept. 2. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Magam is elég nehézsúlyú vagyok, szóval csak annyit tudok ajánlani, hogy ne ajánlás alapján válassz. Attól, hogy valaki ugyanolyan súlyú mint te még lehet teljesen más testalkatú és komfortzónájú, szóval ezt próbálni kell, személyesen. Pláne, hogy ezek a székek már nagyon nem olcsók.
2021. szept. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes választ, hát igen jómagam is vagyok vagy 170 kg, de legalább 202 cm mellé. De nem tudom milyen széket kéne néznem, mert itt ahol élek vajmi kevés olyan bolt van, ahol tudnék kipróbálni székeket.
2021. szept. 3. 08:10
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nos a súlyodnak megfelelőek vannak, de hogy a magasságod miatt jól éreznéd-e magad benne azt ki tudja.


[link]

2021. szept. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!