Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Otthoni pénz keresés?

Otthoni pénz keresés?

Figyelt kérdés

Azt szeretném meg tudni hogy hogyan lehet otthon pénz keresni?

Azért kérdezem mert már az interneten nézegetem de semmi jó info nincs róra fent.

Azért kérdezem mert egy darabig nem tudok el menni dolgozni egéségűgyi problémák miatt kérdezem.



2019. nov. 8. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Hát például megkérsz valakit, hogy dugjon el pénzt és te majd megkeresed.


Nyilván ne írd le, hogy mihez értesz, mert akkor túl könnyű lenne segíteni.

2019. nov. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Engem ie erdekel
2019. nov. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mindentudó99 ***** válasza:
71%
Miféle munka bármi?
2019. nov. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pl. telefon ügyeletet vállalhatsz, adatfeldolgozást, stb. Valóban tudni kéne, mihez értesz... Pl. könyvet is írhatsz, lektorálhatsz otthon, vagy fordíthatsz idegen nyelvekről. Tulajdonképpen minden számítógépen végezhető munka mehet otthon. Én mérnök vagyok, saját vállalkozásom van. Ha olyan a kedvem, vagy kevesebb a munka nem megyek be az irodába, itthonról intézem a dolgokat.
2019. nov. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én youtube videókat csinálok, de ahhoz persze jó ötletek és felszerelés kell. Milliomos nem leszek, meg nagyrészt hobbi, de azért jól jön az a pénz.
2019. nov. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én kisebb varrásokat vállalok, táskákat, szatyrokat varrok szabad időmben

Nem gazdagszom meg belőle, de fizetés kiegészítésnek jó, és engem kikapcsol, szeretem csinálni.

2019. nov. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!