Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vidéki lakosként milyen...

Vidéki lakosként milyen zajokat, hangokat tapasztaltok a nap folyamán, úgy nappal, mint éjszaka?

Figyelt kérdés

2021. szept. 11. 10:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Kocsmazáráskor még a sziklamászásban hazaszéledő részegek egymással és a kutyákkal zajló interakciói is meg-megtörik a kuvik programját.
2021. szept. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Pár ezer fős falu viszonylag központi részén hétfő hajnaltól vasárnap délig autók, többsége hangos ócskavas, tavasztól őszig motorosok, szomszéd település határában versenypályáról autó, motor, hétköznap, hétvégén, van, hogy reggeltől estig ... autósok dudálnak (ismerős, futár, stb), mert nincs csengő, a telefont meg nem ismerik ... jó időben időnként 1-1 zenét bömböltető szomszéd ... éjjel van 1-2 repülő, ami hangosabb az átlagnál ... + ami van, de engem nem zavar: kakaskukorékolás, kutyaugatás (kivéve, mikor vki sétáltat, és őrjöng 3-4 utcában az összes eb ... ), fűnyíró, fűkasza, traktor. Nyáron sok tücsök van, szépen ciripelnek :) Sötétedés után vmi madár szokott érdekes hangot kiadni :) 4-es válaszolót nagyon irigylem, 6-ossal együttérzek, én is keresem a csendes/nyugis helyet ...
2021. okt. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
44%
Miért lettem lepontozva? (#6)
2021. okt. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
100%

Nappal:

-Flex

-A szomszéd k*rvaanyádozása(a csirkékkel, nem a családdal, nyugi)

-Madárcsicsergés

-Galambturbékolás

-Láncfűrész valóban

-Kalapács

Éjszaka:

-Igazából én csak kutyaugatást tapasztalok, de engem az külön megnyugtat.

Ja, és még készülj fel szagokra:

-Disznósz*rszag

-Csatornaszag(legalábbis nálunk, az úgynevezett sz*rtelep közeli telkeken)

-Rántotthús, pörkölt illata minden házból

-Műanyag és egyéb dolgok égetésének szaga

De én ezeket megszoktam, a legtöbbet észre sem veszem. IMÁDOK vidéken lenni😁🤩

2021. okt. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Engem mondjuk a beszűrődő kutyaugatás, fűnyíró, fűkasza, motorfűrész, flex stb nem zavar annyira mint amikor az ablak alatt csicseregnek a madarak :) Komolyan.
2021. okt. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

énekesmadarak ellen való a légpuska, vagy a sörétes

esetleg egy házimacska beszerzése is ajánlható

2021. okt. 31. 02:27
 17/19 anonim ***** válasza:
15 van szomszédban macska, de a kutyám vadászik rá ha átjön hozzánk, tehát ha kint a kutya az udvaron (márpedig nappal kint van) akkor a macskának nincs esélye. Az még jobb, amikor mondjuk a kutya ugatja a madarat mert a madár csicsereg, ő meg nem tudja elkapni :)
2021. okt. 31. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Éjszaka teljes csend van, csak a madarak. Napközben tavasztól-őszig fűnyíró, fűkasza, esetleg gépi permetező. Egyéb géppel nem igazán szoktak zörögni a szomszédjaim. Ők viszont flexet hallhatnak, mert azt én néha használom. Ősztől-tavaszig láncfűrész, szalagfűrész meg a "közeli" tónál a "madárijesztő" durrog, na ez utóbbi k.... idegesít, egy ideje tervezem, hogy bedobom a tóba a tulajdonosával együtt. Kutyák nem szoktak ugatni éjszaka, napközben sem sűrűn.

Ajánlom meghallgatásra Belgától a Gérvágó c. számot! :)

2021. okt. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#16 a magadfajta hülyék ellen meg az, ha bedugják a fejed a búgatott kan alá, aztán a tarkódon koppan a makk
2021. nov. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!