Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Éjszaka amikor lefekszetek...

Éjszaka amikor lefekszetek aludni be szoktátok zárni kulcsra a szoba ajtaját?

Figyelt kérdés
Feleségemmel jelenleg ketten lakunk egy házban és az utóbbi időben arra lettünk figyelmesek, hogy bezárkózunk a saját szobánkban is pedig rajtunk kívül mások nem laknak a házban. Valamint délután ha lefekszünk pihenni akkor a risztót is be szoktuk kapcsolni a távirányítóval. Parásak lennénk, nálatok vannak ilyen szokások?

2021. szept. 14. 11:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
91%
A ház bejárati ajtaját bezárjuk, de a szobák ajtajai tárva-nyitva vannak. Senkinek nem jutna eszébe magára csukni a szobája ajtaját, és még kulcsra is zárni...
2021. szept. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 mindentudó99 ***** válasza:
86%
Kérdező szerinted ha valaki a bezárt bejárati ajtót betöri az a szoba ajtót már nem fogja. Így is úgyis végetek. Ha meg van írva a sorsod azt nem tudod elkerülni. Egy pánikszoba kellene nektek. Én csak estétől reggelig zárom leginkább. Ha tudoü hogy szonbat ebéd után alszom egyet szintén bezárom hogy ne zavarjon senki
2021. szept. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
88%
A bejárati ajtó be van zárva, de ennyi. Eszünkbe nem jutna a szobánkat is kulcsra zárni.
2021. szept. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

a szobaajtókat nem, de a bejárati ajtót igen, sőt az ablakokat is.


egyedülálló ház, sötét környék, mozgásérzékelős reflektorok

2021. szept. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Anyukam zarja a szinteket ha egyedul van,mert fel. Bejarati ajto,konyha ajto,folyoso. Sot csapdakat is epit. Edenyt tesz a kore,ha valaki arra jar,a holtakat is felveri 😆 bar megertem szegenyt,aludt egyszer,mikor a betorok tortek fel a redonyt,szerencsére villanykapcsolasra elszaladtak,de azert para. Neki van az agy mellett orias elemlampa is,amivel lehet utni. Panik gomb is volt,de az havi dijjas,nem tudom aktiv-e.
2021. szept. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mi kitárva hagyjuk a szobaajtót hogy járjon a levegő. (A bejáratit természetesen kulcsra zárjuk.)
2021. szept. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
93%

Albérletben vagyok. Ért már meglepetés, hogy az éjszaka közepén beállított a tulajdonos hogy most ott alszik mert van egy szoba amiben az ő cuccai vannak.


Én meg majdnem infarktust kaptam, hogy egy szál farokban arra ébredek, hogy valaki mászkál a lakásban.


Így inkább zárom a szobát is alváskor.

2021. okt. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A lakás bejáratin ajtaján kívülről gombkilincs van, ami kívülről nem fordítható el. Ezért csak egyszerűen benyomjuk belülről és nyugodtan alszunk. Belül minden ajtó nyitva van még éjszaka is. A lakás 10. emeleti, panel.
2021. okt. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
91%
En tobbszor is leellenorzom hogy a haz zarva van e mielott megyunk aludni de a szoba ajtot nem zarjuk be soha. Mi 3-an vagyunk, mi ketten a felesegemmel es a kisbabank. Miota itt lakunk azota nem volt se a szoba se a furdo ajto zarva.
2021. okt. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
52%
Én minden este behegesztem.
2021. okt. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!