Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mitől add ki sípoló hangot...

Mitől add ki sípoló hangot egy radiátor?

Figyelt kérdés

Másképp nem tudom leírni, de leginkább sípolásra hasonlít. 30 éven át gázfűtéses lakásban éltem, így í radiátorhoz nem értek. 1 éve költöztünk ide a párommal, már tavaly is tapasztaltam. Bár ha felkapcsolom egy idő után mintha abba hagyná, enyhülne, de ugye fűtési szezon nem mindig kell vagy akarom maxon járatni.

Az érdeklen kihez kell ilyenkor fordulni? Vagy specifikusan milyen szakember?



2021. szept. 29. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a radiátor termoszelepe csinálja, mikor nincs teljesen kinyitva.
2021. szept. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

a szeleptányér elszabadult a radiátorszelepben és mivel igy akadályozza a víz áramlását fura hangokat képes produkálni


fütészserelő kicserélia szelepet de ahoz az kell hogy le engedjéka vízet ami pl egy társasházban fűtési szezonban nem igazán járható út

2021. szept. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#3: akkor tavaszig így marad. Egyébként maxra húzva nem adja a hangot.


Az is tény, hogy állati érzékeny vagyok sok hangra.

2021. szept. 30. 00:00
 4/6 mindentudó99 ***** válasza:
Esetleg becdomagolnibrongyokkal addig. Hátha tompít valamit
2021. szept. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem vadonat új, szakemberrel terveztetett és engedélyezett fűtésem van. Újak a radiátorok és a termoszelepek is. Ha nincs kinyitva teljesen a termosztatikus szelep, akkor sípolnak a radiátorok. Hol egyik, hol másik, de nem tudtam eddig megoldani. Mi lehet a baj, tud valaki segíteni?
2021. okt. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még valami, enm a legolcsóbb thermo szelepeket vetten, hanem minőségi darabokat elég drágán. Nem digitális, de márkás drága darabok.
2021. okt. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!