Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Csatornaszag? Lakás,2.emele...

Csatornaszag? Lakás,2.emelet. Ott ahol lefolyo van, nincs büdös, csak az előszobában.

Figyelt kérdés

Vettem egy lakást tavasszal. Volt némi csatorna szag, de mivel nem lakták, nem tartottam extra problémának. festettünk, szellőztettünk, ment ózongenerátor.


A szag nem szűnt meg! Van egy fura szag de csak az előszobában. Ahol csatorna van (fürdő, konyha, ott semmi szag nincs)


Lehet, hogy valami központi probléma? Talakozott már valaki ilyesmivel?



2021. nov. 3. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:

igen. Valahol rossz a tömítés, és a kürtőhatás ott kiszív némi büdöset. Ha nem nálad, akkor alattad.

Nálunk is előfordul, de képtelen vagyok rájönni, honnan ered..

Kérdezni nem lehet, mert senki nem beszél senkivel. Alul-fölül újak vannak, még csak nem is köszönnek senkinek.

2021. nov. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen házban laksz?

Mert nálunk a panelban az esővíz csatornája az előszobában fut végig a 10.-től a pincéig. Volt már lakó, ahol javítani kellett.

2021. nov. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14%
kevesebbett köllene fingorászni
2021. nov. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

4 emeletes tarsashaz 2.emelete.


A fürdőszoba, WC ajtót bezarom. Ott jó illat van. A folyosón, előszobában pedig büdös. Mintha a falból jönne.

2021. nov. 3. 23:34
 5/5 anonim válasza:
Meglett a forrása a szagnak? Megoldódott avgy azóta is együtt kell élnetek vele? Ha jól sejtem a fal mögött volt valami problémás cső... Mert az előszobában nincs szaniter, pl mosdó, vagy akármilyen lefolyó (kazán túlfolyó elvezető cső szokott még lenni).
ápr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!