Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy kell szogálati lakás...

Hogy kell szogálati lakás "kérni"?

Figyelt kérdés

Mert mivel győrben szeretnék dolgozni,és nagyon elszeretnék menni 20 éves korom előtt,és min kell ehhez hogy "kérjek" lakás az önkormányaztól?

És légyszíves ne gyertek hogy "menjé el győrbe,ne légy életképtelen".

(Jaj,drágaságom,ha nem lenne 100-200 km-re,meg nem kellene covid miatt időpontot kérni)

És légyszíves legyetek kultúráltak,és legalább avval az tudattal fikázatok hogy még soha se csináltam ilyet!!



#Lakás,pénz,munka
2021. nov. 6. 17:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Bemész az önkormányzathoz,és kérsz megpályázható lakásokról egy listát és nyomtatványt. Kitöltöd. Ha nem nyered meg elsőre, addig pályázol ameddig nem sikerül.
2021. nov. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

1

Köszönöm szépen hogy te legalább tudsz válaszolni!

Köszönöm !

2021. nov. 6. 18:09
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

ÁLLJ!


Milyen jogalapon? Nem a szükséglakásra vagy a munkásszállóra gondolsz? Szolgálati csak speciális munkakörökben jár, SZERINTEM kevered a fogalmakat.

2021. nov. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Szolgálati lakást nem tudsz kérni,ha például hivatásos katona vagy akkor nekik szoktak szolgálati lakást "kirendelni"

Szóval az semmi esetre se...

De így van pályázni kell csak abból is sajna szutykokat szoktak oda adni az embereknek

Nézz meg párat sokszor tesznek fel róla képet vagy írnak utcanevet googlemapsen rá keresel és sajna látni fogod magad is

2021. nov. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

3

Munkás szállóra nem megyek,mert sok hülyével nem leszek.

4

Most az a baj,ha szutyok lakás kapok akkor az a baj,ha nem kapok szolágati lakást akkor meg járjak budapestre?

Mert mivel Budapestre én azért nem megyek,mert sok az csőves meg az késelés stb..

Kb 200 km-re van győr...

2021. nov. 6. 18:27
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Bocs, de te milyen alapon kapnál önkormányzati/szükséglakást? Mert nem fogsz, csak szólok!


HA, lesz melód, akkor a melóhelyed adHAT, HA akar/tud munkászszállót.

2021. nov. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

6

Olyan alapon hogy én messze lakok,plusz oda szeretnék költözni,plussz munka miatt..

2021. nov. 6. 18:32
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

7.-re.


De HA nincs, akkor nem adhatnak.


HAAAAA, mondom HA, jól tudom, akkor lakás nem is jár, csak lakhatási támogatás, HA, akarják.

2021. nov. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2021. nov. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2021. nov. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!