Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A DirectOne online Tv szolgált...

A DirectOne online Tv szolgáltatást meg lehet osztani, csak úgy Mint a Netflixet? Hogy például ketten nézzük, akár egyidőben? Vagy a rendszer valamelyik IP címet letiltaná arra az időre?

Figyelt kérdés
Gyakorlati tapasztalattal rendelketők írjanak legyenek kedvesek.

#direct one online tv egyszerre #direct one megosztás #direct one vs netflix #hbo go magyar paprika arany kérkedés és ármány #Szerelem szeretkezés intim kapcsolatok párbeszéd magyarországon nincs halloween csak mindenszentek #dirent oce online televizio
2021. nov. 14. 08:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen! Egyszerre 5 készülékre van lehetőség egy hozzáféréssel. A különböző IP , az nem számít!

Netflix egyébként határozottan tiltja a szolgáltatás megosztását, DO-nál én ilyet az ÁSZF-ben sem olvastam, bár hogy is olvashattam, ha nem tartozik ÁSZF az online szolgáltatásukhoz... :D Valójában műholdas szolgáltatásra fizetsz elő, ezt vedd figyelembe! Az online szolgáltatásukra semmiféle kötelezettségük nincs, neked viszont van a műholdas szolgáltatásukra, hogy azt fizeted 1 évig (hűség alatt)!

2021. nov. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most átnevezésre kerülnek majd a csomagjaik, kíváncsi vagyok, hogy az online szolgáltatásból lesz-e valódi szolgáltatás vagy sem. Jelenleg úgy áll a helyzet, hogy azzal bármit megtehetnek. Ahogy egyébként korábban számos TV2-höz tartozó csatorna HD volt, aztán egyszer csak SD lett, és nincs mit követelni rajtuk, ennyi, nyald be! Nincs csatornalista az ÁSZF-ben, nincs vállalás a részükről!
2021. nov. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!