Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Építési engedélyt megtalálom...

Építési engedélyt megtalálom a neten?

Figyelt kérdés
Érdekelne,hogy az egyik utcában lévő telekre, milyen magas-széles stb tárasházak terveznek.Már az építkezés elkezdőtött.Helyrajzi szám,cím alapján meg tudom valahol találni a műszaki tervet,építési engedélyt a neten?Köszönöm

2021. nov. 18. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

NEM.


Ha közvetlen szomszéd vagy, akkor lehet beleszólásod, egyébként magánügy.

2021. nov. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy így van e,mert csomó kerület honlapján nyilvánosak ezek a hirdetmények
2021. nov. 18. 19:42
 3/8 A kérdező kommentje:
Fontos,hogy nem véleményezni akarom,hanem csak informálódni
2021. nov. 18. 19:46
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Nem, mert semmi közöd hozzá.
2021. nov. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,közben megtaláltam,minden nyilvános az önkormányzat honlapján.Ugyanugy, mint, hogy a földhivatalnál is bárki utána tud érdeklődni egy másik lakás tulajdonviszonyainak pl.légyszí máskor csak olyankor válaszoljon valaki, ha tényleg van információja , ami helyes
2021. nov. 19. 00:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként ha nem is lenne róla nyilvános információ, simán megkérdezhetted volna a helyszínen, válaszoltak volna. Az ott dolgozó melósok is tudják hány lakás lesz!
2021. nov. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"máskor csak olyankor válaszoljon valaki, ha tényleg van információja , ami helyes"


Pont hogy te írsz hülyeséget, a tulajdoni lapokon semmilyen információt nem fogsz találni az építési engedélyről. De ok, fáraszd inkább a földhivatali dolgozókat is.

2021. nov. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem arra voltam kiváncsi,hogy hány lakás lesz.És nem is írtam,hogy a földhivatali tulajdoni lapon van az építési engedély...Sajnos abszolút nem értesz hozzá,még a szöveget sem értelmezed jól
2021. nov. 19. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!