Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Változk-e vásárlási szokásod,...

Változk-e vásárlási szokásod, ha jön egy nagyobb ünnep?

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
hogy összevásárolok-e minden vackot, csak mert ünnep jön? nem. sosem veszek szar csokit, ergo a vacak csokimikulást sem veszem meg csak azért, mert mikulás alakú. mint ahogy egy párnapos ünnep miatt sem halmozok fel 1 hétre való élelmet, mert minek. tehát nem változnak a szokásaim, max többet veszek, ha tudom, hogy nem lesz bolt. csak karácsonykor, mert olyankor az ünnepi menühöz vásárolok és veszek pár olyan édességet, amit máskor nem. meg talán szilveszter előtt. más ünnepet nem tartunk.
2010. szept. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. szept. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, még jobban vigyázok rá, hogy ne késődélután vagy szombat délelőtt menjek vásárolni. Nincs tömegiszonyom, csak olyankor minden háromszor annyi időbe telik.
2010. szept. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
simán, a munkaszüneti napok előtt a zöldségek és a húsok ill egyes más romlandó áruk (tejtermék, szalámi, stb) le vannak árazva ...én meg csóró vagyok és ilyenkor bespájzolok kicsit több kaját----és nem megyek 2 hétig boltba...
2010. szept. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Többet költök. Ünnepekkor olyan ételeket főzök például, amit hétköznap nem, az ára miatt, pl. pisztráng.

A sok édesség készítéséről már leszoktunk, senkinek nem jó igazából.

Ajándékokat szoktam még venni, vagy alapanyagokat hozzá, de nem feltétlen az adott ünnep előtt, hanem már hetekkel, akár 1-2 hónappal előtte készülök, gondolkozom, ki minek örülne. Szóval ezeknek a vásárlása folyamatos. Illetve szeretem a lakást dekorálni, arra szoktam áldozni, mikor mennyi jut.

2010. szept. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nemigazán, még többet se vásárolok, mert van itt kisbolt ami nyitva van mindig, ünnepekkor is..
2010. szept. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!