Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek melyek most...

Szerintetek melyek most jelenleg Budapest budai oldalának a legveszélyesebb részei ?

Figyelt kérdés

Már nyilván mindenki olvasott és/vagy hallott a pesti oldal legveszélyesebbnek számító részeiről , viszont a budai oldalon található nagyon rossz közbiztonsággal rendelkező városrészekről már ( legalábbis szerintem ) elég nehéz találni információt a száraz bünügyi statisztikát leszámítva ...


Elsősorban azokra a részekre lennék kíváncsi ahol még fényes nappal a nyílt utcán is megkéselnek ha csúnyán nézel ra valakire , de még azok a részek is elmennek ahol csupán sok a betörés meg az ide oda lébecoló herbálos ...


Ám engem részben azért érdekel a kérdés hogy tudjam hogy hol ne tévedjek el a budai oldalon ha legközelebb arrafelé járok , illetve azért is mert mindig érdekeltek az ilyen fajta vélemények a száraz bünügyi statisztika elolvasása mellett .



#Budapest #közbiztonság #budai oldal #Budapest közbiztonsága
2021. dec. 12. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Még Pesten sem késelnek meg a nyílt utcán csak azért, mert rosszul nézel valakire, Budán meg abszolút nincsenek ilyen helyek vagy nem jellemzőek az ilyen típusú bűncselekmények. Nyilván elszigetelt esetek előfordulhatnak, de az nem helyspecifikus.
2021. dec. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ám akkor melyek azok a részek a budai oldalon ahol nem tehetős emberek élnek de mégis sok a betörés , illetve ahol sok az utcán lébecoló herbálos ?
2021. dec. 12. 10:29
 3/10 anonim ***** válasza:

JÉzusmária, kérdező, te a police.hu híreit olvasod egyfolytában...????

Budán nincs "Hős utca"...

2021. dec. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Budán nem igen vannak ilyen jelzővel ellátott részek,hogy veszélyes",. Persze mindenhol lehet 1-1 40 Iq barom aki beléd köt,de ez nem igazán jellemző.

Ez nem rió de janeiro.. hogy kirabolnak minden nap valakit.

Szóval nem kell paráznod..

2021. dec. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3-as,


Nem egyáltalán nem szoktam rendszeresen olvasni a police.hu oldalon található híreket ...


Amúgy ha már ezt felhoztad , akkor szerinted az az oldal kissé eltorzított képet adhat a valódi közbiztonsági helyzetről , ahogy azt a kommented sugallja ?


Vagy esetleg másra céloztál ?

2021. dec. 12. 13:12
 6/10 anonim ***** válasza:

5: értelmező olvasás, ha kérhetném....


A police.hu oldal nem ad eltorzított képet - a valóban megtörtént eseteket hozza le.


DE! Ha semmi mást nem olvasol, csak bűnügyi híreket, akkor te magad torzítod el a világképedet, mert az lesz a benyomásod, hogy a világ csak bűnözésből áll....

2021. dec. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2: Kb. 2-3 éve megszűntek a betörések, helyette besurranó tolvajlás van. Már nincs jelen az az agresszió a bűnözésben, hogy betörjenek egy ajtón át, ekkora rongálást okozzanak.


A herbálosok a szegény részeken vannak, és az jellemzően nem Buda.

Én személy szerint nem is tudom, miről ismerhetnék fel kívülről egy herbálost.

2021. dec. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Aha vágom ...


Ám én sem tudom azt konkrétan megállapítani hogy valaki herbálos , viszont a ( főleg komoly ) drogfogyasztókat már igen , és mivel hogy ( legalábbis állítólag ) a herbál számít a legnépszerűbbnek a hazai komoly drogfogyasztók körében azért használtam azt a kissé köznyelvi kifejezést .

2021. dec. 12. 17:34
 9/10 anonim ***** válasza:
8: amúgy hol laksz?
2021. dec. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Somogy " sötétnek " nevezett részében , bár az aktuális település ahol lakom , egyáltalán nem vészes ...
2021. dec. 12. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!