Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapest melyik része a...

Budapest melyik része a legbiztonságosabb és a legveszélyesebb?

Figyelt kérdés

Írhattok kerületet, városrészt, környéket, sőt akár utcát is.

Csak szeretnék tisztában lenni ezzel, mert januárban költözök Pestre.



2020. nov. 13. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Budán szinte bárhová költözhetsz...


A pesti oldalon a VIII-IX.-X. kerület nem annyira jó (bár vannak rehabilitált, jó részei is...!!!) plusz a peremkerületekben (Erzsébet, Soroksár, csepel, stb. van bőven színes lakosság)

2020. nov. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Shai-Hulud ***** válasza:
2020. nov. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Hős utca
2020. nov. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Budán én szinte bárhova költöznék kivéve a III. kerületet. Pesti oldalon kizárólag Káposztásmegyer, Megyer, Izzó lakótelep jöhet nálam szóba és még esetleg XVI. kerület Budapest határához közeli kertvárosi övezete. Ahova akkor sem költöznék ha valaki ingyen adna egy lakást az gyakorlatilag a belváros bármely pontja de van aki kifejezetten kedveli az ilyesmi környékeket, én nem tudnék csupa beton között élni és számomra egyetlen belvárosi utca sem barátságos. De azért nagyban függ attól, hogy mi a pénzügyi kereted, mi az amit megengedhetsz magadnak, kertes vagy társasház stb...
2020. nov. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A 17. kerületről, azon belül Rákoscsabáról mit gondoltok?
2020. nov. 13. 13:15
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Az egyik legbiztonságosabb és legnyugisabb kerület.

A bűnözők a belső kerületeket kedvelik.

2020. nov. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Teljesen jó kerület, én is itt lakom már vagy 30 éve.
2020. nov. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Biztonságos kerületnek mondanám a XVI. kerületet. Kertvárosi hely, nagyon fejlett, sok a park, rengeteg elfoglaltság, friss levegő. Emellett a XVII. kerület is hasonló, de ott több a lehetőség a vásárlásra. Én személy szerint a X. kerület-Kőbánya Kispest részét és a XVIII. kerületet nem ajánlanám, valamint Csepelt.
2020. dec. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!