Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a házról? Laknátok benne? Mi lehet az “eredeti” funkció ami miatt építették?

Figyelt kérdés

A szavazáson túl természetesen válaszolhattok is…


[link]



2021. dec. 13. 22:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem tetszik. 6 szoba felesleges. En max 2 szintes hazat vennek ennyi penzbol. Ha nagy lakoter kell akkor a sok szoba helyett inkabb lenne 2 nappali vagy billiard szoba
2021. dec. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
69%

Amúgy visszatérve a kérdésben szereplő épületre, tökéletes megfogalmazás az emeletes putri.


És szó szerint az látszik rajta, hogy egy "suttyó bugris" nyert valahonnan pénzt, és az addig ismert és használt motívumokkal, anyagokkal, minőséggel alkotott valamit ami ugyanolyan mint az addigi vidéki Kádár kockája csak nagyobb.


Meg ránézésre nagyjából úgy néz ki mintha Sims 3-ban tervezett volna egy kecót, és talált valami hülyét aki kiviteli tervet rajzolt rá.


Elég a részleteket megnézni:

- Teraszon a legolcsóbb OBI-s műfű.

- Ótvar gagyi műanyag ablakok.

- Olcsó, gagyi belső ajtók.

- Mindenhol látszó radiátorok.

- Kék, sárga homlokzat.


Csupa olyan dolog, ami jól mutat egy átlag Kádár kockában vagy egy átlag panel lakásban, de 2 milliárdért már más szintet vár az ember.

2021. dec. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
68%

Amúgy pont ugyanolyan mint a Bánffyhunyadi cigánypaloták:

[link]

2021. dec. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
47%
Hat pedig baromi jol nez ki belul. A medence,a furdok es a konyha is szuper. Kivul a festes mellement,egyebekben eleg meno.
2021. dec. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
64%
Ekkora kunyhót az életben nem fingok magamra.
2021. dec. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
69%
Kettős érzéseim vannak. Kivülről szörnyű az egész, rendezetlen a környezet, nameg ahogy írta valaki, egy qrva terasz sincs. Belül viszont nekem kifejezetten tetszik.
2021. dec. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
49%
A helye nagyon tetszik, kívülről azonban borzasztó a színe, a formája, a mindene. Méretre pedig iszonyatosan nagy, nekem nem adná meg az otthon érzést.
2021. dec. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem lenne olyan vészes más színben és ha ebben az árban passzívházként lenne megalkotva, de akkor sem családi háznak használnám. Így csak az elhelyezkedése jó meg, hogy ott a Duna.
2022. febr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
76%
Azért kíváncsi lennék az energiatanúsítványra meg a rezsire. Nem véletlenül incs megadva. (Nem értem miért nincs megadva? Szerves része egy háznak mekkora rezsivel kell számolni. Persze tudom kb. F besorolású és fél milla télen a rezsi legalább.)
2022. febr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#19 Hát, de legalább úgy csúnya, ahogy nem is jó.
2022. febr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!