Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen Tv csomagot válasszak,...

Milyen Tv csomagot válasszak, és melyik társaságnál?

Figyelt kérdés
Igazából keveset tv-zünk, elég lenne a legkisebb csomag. Amit szeretnék az a Tv2, RTL klub és az M1. Van valakinek valami jó, pénztárcakímélő ötlete? Beltéri antennával csak a városi tv-t és az M1 et tudjuk fogni nagyon rossz minőségben
2010. szept. 6. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha keveset tévéztek, akkor szerintem próbáljátok meg a neten megkeresni az adókat, sok műsort lehet így nézni. Nekünk nincs is tévénk, pont azért, mert ritkán kellene, előfizetésre meg amúgy is sajnálom a pénzt. És a legtöbb dolgot ha máshol nem, torrenten meg lehet találni.
2010. szept. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze, gondoltam én is rá, de nekem azért hiányzik. Télen esténként szeretek bambulni a tv előtt :D ... Meg nem korlátlan a netünk, mobil internet, és épp csak a kapcsolattartásra elég a mb. :D
2010. szept. 6. 18:06
 3/5 anonim válasza:
Első lépésben járj utána, egyáltalán melyik társaság szolgáltat a házatokban (környéken). Aztán ezeknél érdeklődj személyesen, vagy a honlapjukon. Nagyon eltérőek az árak, és a csomagok. A UPC és a volt MATÁV (T-??) elég drágák. Nálam a Digi kábel van, és nagyon olcsó!
2010. szept. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy milyen tévétek van, de ha van benne beépített dvb-t mpeg4 tuner, akkor fogjátok be a MindigTv-t. Ha nincs beépítve, akkor kb 15-20 ezer forintért lehet venni egy speciális set-top-boxot, amivel elérhetővé válnak az adott csatornák: M1, M2, Duna tv, Duna 2, Rtl Klub, TV2. Ezt csak egyszer kell megvenni, utána nincs több költség (előfizetési díj). Előnye a kiváló hang- és képminőség akár HD-ban is. Az alábbi linken tudod leellenőrizni, hogy a lakóhelyeden van-e MindigTv lefedettség: [link]
2010. szept. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dekóder ami fogja Mindig TV-t vagy az újabb TV amiben benne van azMPEG4 tuner.A dekódert-beltérit már olyan 20.000.-Ft.-ért megkapod és fogod vele:M1,M2,TV2,RTL klub,Duna TV,Duna TV Autonómia
2010. szept. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!