Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Elégedettek vagytok a társashá...

Elégedettek vagytok a társasházatok képviseletével?

Figyelt kérdés
Valósult meg felújítás? Merre laktok és ott mennyi a közös költség? Nálunk semmi sem halad már 20 éve.

2021. dec. 15. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Nem vagyunk elégedettek. Csak azért kellett közös képviselő, mert a 4 tulajdonosú házban senki nem vállalta (ennyit az emberek közti bizalomról és együttműködésről). Az illető gyakorlatilag semmit nem csinál, ami csak részben érthető, hiszen kis munkákra nemigen talál vállalkozót, aki pl. 1 db lecsúszott palát visszarak a helyére. Egyébként is ezek abból élnek, hogy a vállalkozótól kapnak részesedést, tehát nem érdekük,hogy mások pénzét megspórolják. Amikor egy másik ingatlanom is volt, az ottani közös képviselő szintén nem értett semmiféle szakmához és közelítőleg sem tudta logikával kideríteni, hogy pl. egy ázást mi okozhat és felbontatta a vizes helyiségemet, ahol persze semmit nem találtak. Nagy nehezen elhitték nekem, hogy inkább az ereszcsatornának a földbe vezető részét nézzék meg, ahol végül is kiderült, hogy tényleg el volt rohadva a föld alatt és a csapadékvíz áztatta a falat. Az én helyiségem rendbehozatalát meg nem végezték el és okoztak kb. 100 ezer Ft kárt. Amikor eladtam azt a kis ingatlant, akkor volt közös költség túlfizetésem, amit nem utaltak vissza, hanem lenyúlták.
2021. dec. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Egyáltalán nem vagyok megelégedve.

A lépcsőház úgy néz ki, mint a horror filmekben.

2021. dec. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Felújítás? Amióta megépült a ház (30 éve), nem történt.
2021. dec. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekünk 1951-es. A lépcsőház tiszta, csak retro. Hengerelt fal, régi kapcsolódobozok. Semmi felújítás.
2021. dec. 15. 19:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Albérlő vagyok, de nem.

Annyit tudok, hogy van aki már 20 éve itt lakik, most jött össze pénz a szigetelésről, de még ezzel is vannak viták meg senki se tudja mikor lesz végül.

Ha éves megbeszélés van kirakják pár nappal előtte és ilyen délután 4 es időpontra, szerintem kicsit gáz. 50-50 aki ráér, ráér a aki nem meg nem.

Fizetünk a takarításért, de általában igénytelen, ocsmány és koszos.

Asszony egyszer szeretett volna emailt írni, visszadobta, hogy tele a levelezője...

2021. dec. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!