Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy törlőkendő beleesett a...

Egy törlőkendő beleesett a wc-be, már nem tudtam kiszedni belőle. Érdemes duguláselhárítót hívni?

Figyelt kérdés
Egy mikroszálas kendő esett bele amit a takarítós vödörbe felejtettem, a víz le is vitte. Megnyitottam az összes csapot és lehúztam többször a wc-t. A víz rendesen lefolyik jelenleg nincs dugulás.
2021. dec. 19. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha lement, akkor nem kell dugulás elhárítót hívni.
2021. dec. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Remélem kivitte a csőből is. Megnéztem a vízaknát miután minden csapot kinyitottunk ott is rendesen folyik a víz viszont a rongyot nem láttam kijönni, vagy valahol megakadt a csövekben vagy már korábban kijött onnan. Csak nem dugulunk be karácsonyra :D
2021. dec. 19. 13:28
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Ha mást levitt mindig a wc ből, a ronggyal is az történt.
2021. dec. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Még hatásosabb, ha egy vödörbe, lavórba 10 liter vizet engedsz, majd a WC lehúzással egy időben belezúdítod a kagylóba a tíz liternyi vizet is. Ha ez lemegy, akkor nyugodt karácsonyod lesz. Nálam hörög a WC, amikor leöntöm. Garantált a tiszta csőrendszer.
2021. dec. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Ha társasház, akkor az alattad lakónál lehet dugulás, nálunk volt már ilyen. Családnál ne aggódj.
2021. dec. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!