Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gyes mellett szeretnék kreatív...

Gyes mellett szeretnék kreatív munkát csinálni itthon Gyerekek, Anyukák számára, amit eladni tudnék, vagyis egy kis kiegészítés. Na de hogyan, és mit?

Figyelt kérdés

Arra gondolok,hogy mi az amire "harapnának" a Szülők,amit szívesen megvennének a Gyermekeiknek,nem bonyolult az elkészítése,mert majd' 2 éves Gyermekem mellett,+tanulás nem sok időm van.Éppen ezért gondoltam ilyesmire,de napok óta töröm az agyam,hogy mit lehetne kitalálni ezzel kapcsolatban,és kérném a segítséget,hátha valaki tudna jó ötletet/ket. Természetesen interneten kínálnám az árut,legyen ez pl egy takaró,vagy játék,kreatív dolog. Sajnos muszáj vagyok pénzt csinálni valahogyan,mert nem lesz könnyű majd a nem egész 40E Ft-ból megélni :(

Tudna nekem valaki segíteni ebben? Nagyon megköszönném!


2010. szept. 7. 21:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
sajnos a rongybabát már nem nagyon veszik,szívesen ajánlottam volna,mert egy kisgyereknek ez is egy tökéletes játék.anyukáknak?!hát talán gipszből képkeretet,kötött babaruhákat,vatelinből takarókat,párnákat,gyermekláncok gyöngyökből,figurák szintén gyöngyökből.húsvétra,karácsonyra ruhaanyagból adventi naptár,oviszsák,tornazsák,díszek karácsonyfára tésztából-műanyagból.most hirtelen több nem jut eszembe,ha még eszembe jutna valami akkor írok.Én is csinálnám,csak jelenleg én 3 picurral ülök itthon,most készülünk felváltani egymást apával a munka terén,úgyhogy nincs időm ilyenekre.Túl sokat nem biztos,hogy kereshetsz ezekkel,de talán....
2010. szept. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! A gipszből készített keretek nekem is eszembe jutott,régen csináltam is,és ment is sok. Igenám,de az sajnos eltörhet,ha postán adom fel,pedig vannak sok szalvétáim,de ugye az is időigényes...Neked 3 Gyermeked van,nekem 1,de mellette sajnos semmit nem tudok csinálni,felér hárommal sokszor. :))) Ezért gondoltam olyasvalamire,ami nem bonyolult,hamar kész van,és tudnék belőle pénzt csinálni.Hát nem tudom,még gondolkodok,hátha eszembe jut valami még,és előre is köszönöm,hogy segítettél,és segítesz ha valami eszedbe jutna még.

Jó éjszakát! Szia!

2010. szept. 7. 22:32
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

varjál díszpárna huzatokat, szilveszterre gyerekeknek bóhóc sapkákat, farsangra mindenféle jelmezt, pl ilyen szörme anyagból egy macit, vagy egy nyulat, vagy bármit.

Lakásba kutyáknak fekvőhelyet szivacsot bevonsz anyaggal.

Gyerekenek kis öltönyt pl amit esküvőre meg ilyen helyekre felvehetnek, kistakaró, kismittudoménmi, aztán mindent lefotózol, felnyomod expresszre vagy vaterára, és egyenként eladogatod.

2010. szept. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
vagy csinálj barbi ruhákat
2010. szept. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Jó ötletek,csak az a baj,hogy nem tudok varrni :((( Max a lyukas zoknikat :)

Köszi a válaszokat!

2010. szept. 7. 23:17
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Főzni tudsz? Esetleg csinálhatnál baba-mama menüket az ismerős kismamáknak jutányos áron. Esetleg idős embereket is érdekelhetne a környéken, a babáddal séta gyanánt elvinnétek. Biztos nem lesz egyszerű bármibe is fogsz, de kitartás!
2010. szept. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

Piciknek a rongybaba szerintem nagyon jó, a lányom imádja, kicsi, könnyen kézbe fogható legyen kontrasztos színekkel. Vagy ilyen rongyfigurákból forgót, belógatót kiságyra (nem baj, ha nem zenél), később szétszedhető és lesz belőle baba-család.

Aztán vászon zsák (mint a tornazsák, csak nagyobb), amire akár textilfilccel is rajzolhatsz, játéktartó zsák, felakasztható. Én imádom. A zsákot kell csak beszerezni, de akár meg is varrhatod, nem olyan bonyolult összevarrni.

Állíts össze babalátogatásra ajándékcsomagot, azt is kínálhatod.


Ötlet:

Találj ki egy figurát. Egyszerűen megrajzoltat, amit később át lehet tenni vektoros grafikává, ha nagyobb tételben akarnád csinálni, mert bejött az üzlet.

A kitalált figurával készíts egy pl. mese oldalt Picurka, a kiscsiga esti meséi vagy ilyesmi (Gesztenye, a pálcikamanó kalandjai)...

Készíthetsz videót, felteheted és mesélhetsz a csiga nevében.

Ezzel szerzel vevőkört.

Közben az oldalon is megjeleníted a termékeidet. Nem kell az oldalon árulnod, elég a teszveszes linkeket betenni. Szerintem.

Ha meg nagyon bejön, akkor mehetsz tovább a gépi hímzéssel, nyomdai gyártással, majd.


Ha megcsinálod kérek linket!!! :-)

2010. szept. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Gobleineket árulhatnál, esetleg ízléses csempeképeket.


Viszont az embereknek nagyon kevés pénzük van, miért nem vállalsz gyermekfelügyeletet? Erre tényleg lenne igény!!!


Vagy időseket gondozó hálózathoz csatlakozhatnál, ahol az ételkihordásért fizetnének neked.


Kutyasétáltatásért is fizetnének.


Kísérgethetnéd a szülők gyerekeit, haza és különórára,


Ezekért fizetnek tényleg van aki csinálja.

2010. szept. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Termessz marihuánát egy kis nyugalom és jókedv ráfér minden anyukára és apukára. :)
2010. szept. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi szépen a válaszokat! Természetesen főzni tudok.Ez a csempedolog elég jól hangzik,na majd utána járok szépen...

Egy a gond: ahol mi lakunk,itt abszolút nem közvetlenek az emberek,mindenki be van magának zárkózva,nem barátkozóak,ezért gondoltam azt,hogy itt a neten árulhatnék valami olyat,ami kelendő. Jelenleg suliba járok,mellette vezetek,így elfoglalt vagyok a hét minden napján. De szakítok időt mindenképp a jövedelem kiegészítéshez,mert ez így nagyon nem lesz jó a későbbiekben,hogy "alamizsnából" kelljen megélni...De sztem ezt nem kell mondani egy józan paraszt ésszel gondolkodó embernek! A marihuánával kapcs. még gondolkodom :D:D


További szép napot Mindenkinek!

2010. szept. 9. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!