Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A növekvő ingatlanárak miatt,...

A növekvő ingatlanárak miatt, elképzelhető,hogy amerikai mintára megjelennek nálunk is nagy számban a lakókocsi parkok ?

Figyelt kérdés

2022. jan. 8. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Hol vannak ilyenek?

Így elsőre úgy tűnik, csak olyan éghajlaton lehet ilyen, ahol télen nem kell fűteni. Merthogy egy lakókocsit nem lehet -20 fokban, de még + 7 fokban sem +20 fokra fűteni. És hát azért nálunk teljesen általánosak télen a fagyok, nem valószínű, hogy a közeljövőben elmúlna tél fagy nélkül.

2022. jan. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Már gondolkoztam egy hasonló projekt megvalósításán, de elvetettem mert oda valószínűleg a lumpenebb alakok költöznének, akikkel sok baj lenne.
2022. jan. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2#

Szerintem nem feltétlenül.

Úgy értem,hogy egy mobilházhoz,

modulházhoz,konténerházhoz nem lehet igénybe venni a Csokot,a babavárot.

Tudomásom szerint lakáshitelt sem kapni rá


Vagyis legalább 6-8-10 millió Ft saját tőke kell és maximum szabadfelhasználású hitelt tud a vevő igénybe venni.


Aki pedig rendelkezik 6-8-10 millióval, arról nem feltételezném,hogy lumpen alak.

2022. jan. 8. 18:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.

Úgy látom, hogy két malomban őrölünk.

Én létrehozni szerettem volna egy ilyen parkot saját tőkéből és bérbe adni olyan embereknek akik nem tudnak saját lakást összehozni.

2022. jan. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen ahogy leírtam utána rögtön gondoltam a bérbeadásra.Különben nem elvetendő az ötlet.Eltudnám képzelni a lakókocsi parkot egyetemi városban,valahol a város szélén,egyetemistáknak kiadni.

Nyílván valamivel nyomottabb áron,mintha egy önnálló lakásnak az albárletét fizetné

2022. jan. 8. 20:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Értelme ember nem fog csóró lakókocsiparkban lakni.


Egyetemisták meg aztán végképp nem. Főleg hogy számukra vannak támogatások, vagy akár többen kivesznek szobát, albérletet.


Akinek meg nem telik lakásra, annak ott az albérlet. Azt tudom esetleg elképzelni, hogy idővel szabályozásokat hoznak az albérletezésben az egyre több bérlő miatt.

2022. jan. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amerikaban mar akkor is voltak lakokocsi parkok mikor nem voltak ilyen dragak az ingatlanok.

Szerintem a magyar torvenyek nem teszik ezt lehetove hogy hivatalosan egy lakokocsiban elj.

A masik dolog hogy az ilyen trelerhazak szigetelese nagyon szar. Felenk sok ilyen van de a mi allamunkban nincs kemeny tel, ho is ritkan esik. Eszaki allamokrol nem tudok hogy ott lennenek e trelerhazak.

2022. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!