Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Az amerikai társasházakban...

Az amerikai társasházakban tényleg van közös mosókonyha, mint a filmekben? Itthon miért nem jellemző?

Figyelt kérdés
2021. júl. 24. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Igen és nem. Régen jellemző volt, manapság egyre kevésbé. És de, itthon is jellemző, pl ahol én lakok pesten ott mindmáig van közös mosdó.
2021. júl. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Svájcban is, a legtöbb helyen van. Nekem a halálom, utáltam más után mosni. Az újabb építésűekben, pláne a 3 szobásnál nagyobb lakásokban már van saját mosó- és szárítógép.
2021. júl. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Németországban meg a nagy családi házakban, ahol akár több generáció él együtt, ott van lent a pincében (ami alap minden ház alatt) a nagy dög mosógép, mellette a nagy dög szárító, és ezek mennek ha kell, ha nem. Ugyanígy társasházakban, illetve fiataloknak fenntartott épületben, ahol több szoba ki van adva sok embernek, lent a pincében vannak ezek a gépek. Múltkor voltam lent Németországban egy ilyen pincében, a kb 25-30 éves Miele ezerrel ment akkor is, majd jött valaki kiszedni a cuccokat, hófehér volt minden benne.
2021. júl. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegyik tarsashazban van. En 2 kulonbozo tarsashazban laktam, egyikben nem volt, masikban volt kozos mosokonyha. Mi nem hasznaltuk mert volt mindig is sajat moso es szaritogepunk.

Az ujabbakban az un. luxusapartmanokban adnak neked moso es szaritogepet tehat nem kell kozos mosokonyha. A regebbiekben inkabb van kozos ami nyilvan nincs ingyen mert az alberletbe bele van kalkulalva.

2021. júl. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!