Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ceresit stop pára tablettás...

Ceresit stop pára tablettás készülék jó megoldás?

Figyelt kérdés

A fürdőm kicsi és hiába nyitok ablakot fürdés után, nagy a gőzfelhő, ezzel jön a falpenészedés is. Ha órákra nyitva az ablak este az se megoldás. Arra gondoltam hogy veszek ceresit készüléket, 4 ezerért van csak nem tudom érdemes e? Kell venni hozzá tablettát is? Drága mulatság a hozzá való tabletta?


Akinek van tapasztalata kérem írja le! Köszönöm.


2022. jan. 17. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Szart sem ér. Utána meg tonnaszám veszed a tablettákat.

Inkább szereltess az ablakra ventilátort.

De sztem az a pára kiszellőztethető, ott inkább túl hideg fal van vagy magas pára fürdés nélkül is.

2022. jan. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Napközben a nappaliból megy be a meleg és kellemes meleg van így a fürdőben, de az ablak 60x40-es és nem szellőzik ki rendesen. Iszonyat nagy gőz van mikor engedem a meleget és először hideget, utána engedem rá a meleget és így is pára felhő van. Ventilátort ki tudna csinálni rá?
2022. jan. 17. 15:33
 3/4 anonim ***** válasza:

A ceresit annyit ér, mint halottnak a csók...


Ilyet vegyél, napi 2-3 liter vizet gyűjt.


[link]

2022. jan. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Felejtsd el, semmi értelme. Vagy elektromos páramentesítő zuhany után már nyitott ajtó mellett, vagy a normális szellőzést kell megoldani. Pl. zuhany után kereszthuzatot csinálni, vagy szellőző ventilátort beépíteni.

Szerintem ezek közül a legegyszerűbb és legköltséghatékonyabb zuhany után kereszthuzatot csinálni. :)

2022. jan. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!