Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy tudom bekapcsolni a...

Hogy tudom bekapcsolni a gázkonvektort?

Figyelt kérdés

Gázkonvektort soha nem használtam, van távfűtéses lakásban élek.

Itt van két gomb felül, alatta egy szabályzó, és alatta egy nagy gomb, mivel mit kell kezdeni? na meg a gázzárnak melyik irányban kell állni, a csővel párhuzamosan, vagy arra merőlegesen?

Az egészen vasburkolat van, nem látom, a lángot. Olyan fajta, hideg, és lerúgásra ingerel a falról, ha valaki ez mond valakinek valamit



2022. jan. 18. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
FÉG konvektor gondolom, amúgy [link]
2022. jan. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi, de ennél semmiféle őrláng nem látható. fix borítású az egész.

És légkondi üzemmódban van szinte. -20 fokot termel. X(

2022. jan. 18. 11:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyomd a felső gombot, mindkettőt le fog menni valószínűleg, és közben a szikrást is, az kattog fog, mint egy gázgyújtó. Többször is kell, és majd hallod a sistergest, akkor megy a gáz.


A zár párhuzamosan van nyitva.


A szabályzót simán tekerted már??nem lehet, hogy csak nullan van?

2022. jan. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A szabályzót már annyit tekertem, hogy bármilyen számkombinációs széfet is kinyitottam volna vele.

Még próbálkozom, de befagy a mindenem. Az utcán melegebb van szinte, talán jobban járok, ha kinyitom az ablakot.


(cseppet se vicces, de sírva mulat a magyar) :D

2022. jan. 18. 11:57
 5/7 A kérdező kommentje:
És az a ciánméreg, hogy ez pár napja még fűtött, mint állat, csak kikapcsolta, aki konyított hozzá. (nem akarom őt zargatni ezzel)
2022. jan. 18. 12:15
 6/7 anonim ***** válasza:
remélem feltaláltad magad és nem fagytál meg :)
2022. jan. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ja, leléptem. :D

Hogy nullára vagy mire állítottam-e a szabályzót, azt nem tudom, de a gázcsapot nyitvahagytam a biztonság kedvéért. Fűteni nem fog, de talán felrobbanni igen. :D

De azért gondolom, ilyenkor van valami biztonsági szar ezen is, mint a gáztűzhelyen, és ha kialszik, ill be se gyulladt, nem nyomja a gázt a világba (vagy a beltérbe)


Mindegy, foglalkozzon vele a Mészáros!

2022. jan. 18. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!