Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Fenykepalbumot hol vegyek?

Fenykepalbumot hol vegyek?

Figyelt kérdés

Olyat keresek, ami ilyen belebujtatos, szoval nem kell ragasztani a kepet. Nem szeretnek mindenfele macikasat meg pottyos csikos masnisat, hanem valami egyszerut szeretnék. Ilyesmi is jó lenne (rakok be linket), mert valószínű az elejét egyebkent is kidiszitenem, nevreszoloan a kislányomnak, csak ennek nem olyan a belseje, amilyet en szeretnek.

[link]

Egyelore meg csak online nezegettem, de nem jartam sikerrel. Ha valaki tud boltot, ahova szemelyesen is elmehetek es van ilyesmi, az írja meg kerlek!


2022. jan. 23. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Itt elég nagy a választék

2022. jan. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Müllerben is elég nagy a választék. Van ragasztós és bebújtatós fajta is.
2022. jan. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
PEPCO! :) Max 1500 szokott lenni a vastag típusú, amiben oldalanként 3 db 10x15 centis kép fér. Eddig én mindig jókat találtam ott.
2022. jan. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!