Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol találok, milyen néven...

Hol találok, milyen néven keressek baba fényképalbumot, ami nem "bedugós/zsebes" hanem az olalra teszenm a képeket és van egy plusz átlátszó lap, ami "ragad", azzal lehet lefedni, fixálni?

Figyelt kérdés
2015. júl. 16. 08:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Google a barátod.


Például: [link]


Vannak becsúsztatós és beragasztós változatok. Utóbbi kell neked.

2015. júl. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

a micimackós speciel zsebes


én is a googlevel kerestem, és erre neki áll kidobni az összes zsebest, meg bedugóst...

2015. júl. 16. 09:05
 3/13 A kérdező kommentje:

vagy az, hogy "berakós" az jelentené azt, hogy csak ráteszem egy lapra? vagy vannak olyan "sarkok" és abba kell dugdosni?


olyat keresek, amit lappal kell lefedni és még lehet i szöveget mellé írni

2015. júl. 16. 09:07
 4/13 A kérdező kommentje:
fekvő, álló kép i van, nem szeretném, ha forgatgatni kellene az albumot
2015. júl. 16. 09:12
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is a fotoplusnál szoktam albumot venni, amit első is linkelt. Amit keresel az az öntapadós album. Én beragasztósat szoktam venni, hozzá kétoldalas fotóragasztót, amivel a kép 4 csücskét rögzíteni lehet.
2015. júl. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

és mit takarhat az, hogy "beragaztós"???az mit jelent?


nekem az sem mindegy, hogy ha csak fekve lehet beragaztani, az már nem jó :(

hihetetlen, hogy a legtöbbet, csak becsukva mutatják, még fényképésznél is be van csomagolva és nem bontja ki..


kivagyok :(

2015. júl. 16. 13:36
 7/13 A kérdező kommentje:

most olvasom a választ..

szóval akkor nekem nem beragaztós kell.


az a baj, hogy távoli rokonoknak küldeném, akikhez kb jövőhéten, vagy hogy, mennek a még távolabbi rokonok pár napra és szeretném, ha ők is látnák.

erre, egy albumon fennakadtam napok óta és telik az idő :(

2015. júl. 16. 13:39
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért nem jó a beragasztós? Veszel hozzá 2 oldalas fényképragasztót, aztán úgy variálod őket, ahogy akarod. Én is karácsonyra így szoktam albumot gyártani ajándékba.
2015. júl. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
mert kb 100 képet szeretnék, és nem akarok 400 sarkot ragasztgatni és szerintem az előlap amire gondolok, szépen lefedi, védi is a képeket
2015. júl. 16. 14:10
 10/13 anonim ***** válasza:
Oks, te tudod. Én ennék nagyobb albumokat szoktam :) kb egy este alatt egy megvan.
2015. júl. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!