Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol élnél szívesen, ha nem...

Hol élnél szívesen, ha nem ott élsz éppen, ha meg tudnád lépni és elköltözhetnél?

Figyelt kérdés

Miért, indoklás, hány éves vagy, nő/férfi?


Mi az ami miatt nem tudod meglépni?



#ország #otthon #vízpart #Szívessen #Megléphetnéd
2022. jan. 28. 00:48
1 2
 1/13 anonim válasza:
73%

Szia 24/F vagyok!


Nagyon szivesen elkoltoznek olaszorszagba vagy franciaorszagba ahol nagyon romantikus minden, vagy tengerpart van, nagyon szeretem az ilyen helyeket!


Jelenleg mérnökként diplomáztam le, beszélek angolul azonban bevallom néha félek angolul beszélni, talán ez az elsődleges probléma ami miatt nem merem meglépni, másodjára szeretnék magamnak találni egy barátnőt, és talán inkább vele meglépni ezt nem pedig egyedül, igy talán ezeket az okokat hoznám fel hogy miért nem léptem még meg! Egyebkent a mérnökként az emlitett országokban is eltudok helyezkedni, igy ez nem probléma!

2022. jan. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%

USAban elek es szeretek itt elni, de ha el kellene koltoznom masik orszagba akkor megtanulnek spanyolul es Spanyolorszagba mennek, de csak akkor ha tudnek hazat venni magamnak.

Nem jartam meg Spanyolorszagban de nekem igy szimpatikusnak tunik. Viszont nem akarok semmifele kepp alberletbe menni mert nagyon draga. Orulok hogy itt letudtam telepedni, vettunk fel lakashitelt es igy van hazunk, van munkam, beszelem a nyelvet, stb tehat nem vagyakozok mas orszagba, raadasul a koltozessel nagyon sok penz elmegy.

2022. jan. 28. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Albérletben élek lakótárssal és szívesen laknék már egyedül egy saját lakásban így a 30-hoz közelítve.
2022. jan. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Az országot nem hagynám el, talán a Balaton-felvidék ahová elmennék lakni.
2022. jan. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Isti22 ***** válasza:
78%

Ha otthonról van szó, akkor a budapesti panelomból kiköltöznék egy kisebb kertes házba, de még itt a kerületben, vannak ugyanis zöldterületek, csak picit kell kijjebb menni. Értelemszerűen azért, mert levegősebb és kevesebb a szomszéd. Akadálya a pénzhiány :)


Ha országról, akkor nyilván olyanba, ahol magasabb az életszínvonal, elsősorban Nyugat-Európában gondolkodunk. Akadálya az, hogy ideköt egy iskola jelenleg, de amint adottak a feltételek, jó eséllyel megyünk és digitális nomádként tervezünk élni.


30-as házaspár vagyunk.

2022. jan. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Maradnék itthon, itt van a családom, barátaim. Persze szeretnék jó levegőn lakni jó közlekedésnél egy medencés kúriában :) Nehéz kérdés, hogy hegyen vagy vízparton. Esetleg mindkettő :D
2022. jan. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen élnék egy kis udvaros önálló házban, aminek a közelében azért van tömegközlekedés, mivel nincs jogosítványom, nem sorház, nem társasház. Jelenleg panelban élek, erkély nélkül. Első lakásnak vásároltam, és annak tökéletes is, meg talán időseknek, minimalistáknak, illetve azoknak, akik nem akarnak füvet nyírni, havat lapátolni. Én szívesen kertészkednék, és sokkal inkább lenne beleszólásom, ha korszerűsíteni akarnám az ingatlant, mint itt, ahol az egész házat érintő felújításokat a lakók többségének el kell fogadni, mint pl. a fűtéskorszerűsítés, szigetelés... stb.

Sajnos nagyon drágák most az ingatlanok, úgyhogy ez gátol a költözésben, még úgy is, hogy már bő egy éve tehermentes a lakásom.

2022. jan. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Valami olyan helyen, ahol az éghajlat mindig kellemes, pl Florida.
2022. jan. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A Dunakanyarban élek, jól érzem itt magam. Országon belül a Balatonpart jöhetne még szóba.

Ha külföld, akkor valahova délre, tengerpart, pálmafák. Leginkább Görögország.

2022. jan. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Budapesthez közeli kis faluban élek. Maradnék a településen belül, de ha lenne elég pénzem, akkor a falu másik részén vennék egy szebb házat, távolabb a főúttól, közelebb az erdőhöz.

Jelenleg nincs annyi pénzem, ezért nem tudom (még) meglépni.

28N

2022. jan. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!